Begin
Administration
Teachers
For teachers
For pupils
For parents
Our rest
Self-goverment
Gymnasia's medallists
Newspaper "Boomerang"
Gallery
Site map

OUR FRIENDS

Українська Англійська Francais Deutch
Gymnasia №315
Gymnasia №315
spesializing in foreign languages
spesializing in foreign languages
Юнеско Юнеско
Общешкольная газета "БУМЕРАНГ" №10
Версия для печати
Ювілей!!! Нам 1 рік!!!

Перший рік завжди найважчий та найвідповідальніший. Як дитина у перший рік свого життя учиться ходити, говорити, пізнає навколишній світ і намагається все зрозуміти, так ми робили перші кроки у репортерстві, пізнавали світ журналістики. І якщо ми його гідно прожили ( а ми маємо підстави так думати), то це вже може бути запорукою на майбутнє.


ТЕСТ

Дорогі читачі! Напевне, у вашому житті траплялись моменти, коли, прочитавши якийсь матеріал у періодиці, ви щиро переймалися - або були в захопленні, або ж обурювались. І можливо, у вас виникло бажання самим написати щось таке... Словом, щоб усі заніміли з дива. Отже, ми дамо вам шанс поставити себе на наше місце і з'ясувати: а раптом у вашій особі просто - таки живе суперрепортер.

Вее

Відгук про те, як наші дівки танцюльки робили
та як хлопцям нагороди давали

Одного разу маленькому спортивному залі грандіозне шоу!!! Воно було фантастичне, неймовірне, вражаюче, дивовижне... Спочатку виступали чотири дівочі команди, які вразили глядачів "згуртованою командною грою", - як каже В.В. Лобановський. На полі показували свою майстерність колективи 11-Г, 11-А, 11-Б, 10-А класів. Безсумнівно, з нищівним рахунком перемогла команда 11-Г класу, яка, справді, відповідала рівню переможця. Слід відзначити завзятий виступ Вигівської Лесі, яка зіграла не останню скрипку в перемозі команди. Другою була команда 10-А класу, що трохи не наздогнали команду-переможницю. Третє і четверте місця розділили між собою команди 11-А та 11-Б класів.

Куба Антон,
Мельник Степан

Ще один погляд на відому подію
Ритмік - 315

5-го березня 2002р. у школі відбулися змагання з ритмічної гімнастики між ученицями 10-11-х класів. Суть цих змагань полягала у виконанні фізичних вправ під ритмічну музику з ціллю підкреслити красу дівчат, їх граціозність і пластичність. Я як глядачка можу з упевненістю сказати, що виступ учениць був справжнім видовищем. Всі рухалися синхронно, впевнено, пластично, а також надзвичайно професійно, як це і не дивно, оскільки професіоналами багатьох дівчат назвати важко. Так чи інакше, усе відбувалося на одному подиху. Здавалось навіть, що дівчата не хвилювались. Але з іншого боку, як учасниця підготовчої роботи я можу сказати, що все проходило не так гладенько, як здавалося.

Данільченко Аліна 10-А

О женщинах
Различные Женщины ходят по свету.
Буквально два слова на тему на эту.
Во-первых, есть Женщины рыбки и птички.
Есть зайки и пупсики. Пышки и спички.
Драконы и змеи. И тысячи кисок.
(Тут крик из толпы: "Огласите весь список!")
Есть Женщина-смирно.
Есть Женщина-вольно.
Есть Женщина-"Нива" и Женщина-"Вольво".
Есть Женщина-плазма. Женщина-лед.
Женщима-лезвие. Женщина-йод.
Есть Женщины-девы и Женщины-овны.

Свято 8 Березня

Цього року свято 8 березня було повне різними сюрпризами для дівчат. Одним з таких був конкурс "Нумо, дівчата!", влаштований для учнів старших класів. На початку звучала приємна музика. Зал потроху наповнювався. В основному були 9-ті класи, і в основному для того, щоб прогуляти сьомі уроки. Було по декілька представників восьмих, десятих та одинадцятих класів. Хоч конкурс готувався для дівчат, хлопців у залі теж було багато.

Ірина

Репортаж зі свята

Нарешті, після довгої зими прийшла весна. Вона принесла з собою одне з найчарівніших свят - Восьме Березня. У цей день жінок вітали подарунками, квітами. І, звичайно ж, був святковий концерт.

Дивлячись на сцену під час концерту так і хотілося сказати: 8 березня сумне свято. Над залом стояв дух очікування. Очікування того самого номера, під який всі попросинаються, покидають свої справи і все ж таки подивляться нарешті на сцену. Але, як не сумно визнавати, очікування так очікуванням і залишалося. Класним номером був танок від 9-В "Вечори на хуторі...": сама задума оригінальна і цікава. Виконання теж було на рівні. Ще декілька номерів довелося або покуняти, або поспілкуватись із сусідами (сиділи в основному по класах). Нарешті вийшов 11-Г, якого всі чекали (так вже повелося, що вони завжди готують щось цікавеньке). А цього разу вони показували лише себе красивих і милувалися лише собою.

Женя

Фестиваль іноземних мов

З 25 лютого до 1 березня в нашій школі проходив фестиваль іноземних мов. Розпочався він “відкритими” уроками вчителів-іноземців, які запросили всіх бажаючих бути свідками нелегкого, але цікавого процесу навчання англійської, французької та німецької мов.

26 лютого, у вівторок, відбувся конкурс краєзнавчих стінних газет. На ньому були представлені роботи учнів 6-8 класів. Цікаво, що учні самостійно збирали матеріали, робили монтаж, художнє оформлення - і все це  майже на професійному рівні. Поза конкурсом пройшла газета про Швейцарію німецькою мовою, яку підготував 11-Б клас ( вчитель – Балясна К.Р.). Найкращою була визнала робота 6-А класу про Велику Британію (Вчитель – Захарова О.В.)

Маргарита Захарова

Хто такий ТОЛКІЄН???

Коли говориш людині слово “Толкієн”,  “Середзем`я” або “Толкієн і його Середзем`я”, то можливі такі наступні реакції:
1)людина підскакує і питає: “А ти що теж толкієністка?”
2) людина округлює очі і питає: “А що таке Толкієн?”
І тих, хто належить до ІІ групи, більше (але це тимчасове явище). А мені вже набридло пояснювати кожному окремо, хто такий Толкієн, що він написав і чому півсвіту божеволіє за його творами.

Вісенна

Приватні оголошення учнів (і не тільки)
спеціалізованої школи №315

Продаються туфлі на платформі 39 розміру, білого кольору. Платформа четверта, путь восьмий.

Ювелірна майстерня «Золота мрія» зробить Ваше золото тільки мрією.

Містер Х


А Р Х И В
Boomerang №15-16
Boomerang №13-14
Boomerang №10
Boomerang №9
Boomerang №7-8
Boomerang №6
Boomerang №5
Boomerang №4

НАГРАДИУКР-РУС ПЕРЕВОДЧИК
НАШИ ДРУЗЬЯ


Обмен банерами 88х31 здесь»»»

ВНИМАНИЕ
"Boomerang" newspaper is free distributed through the forms of school №315 in Kyiv
Dear readers!
We look forward to your responses concerning articles in our newspaper. We will be very glad to read stories and articles, which we with a pleasure put on pages of "Boomerang".
Our address:
Dragomanova street, 27-а,
room. 3-105
C O M E R C I A L
adamant Nline
| Begin | Administration | Teachers | For teachers | For pupils | For parents |
|Our rest | Self-goverment | Gymnasia's medallists |
| Newspaper "Boomerang" | Site map |