Begin
Administration
Teachers
For teachers
For pupils
For parents
Our rest
Self-goverment
Gymnasia's medallists
Newspaper "Boomerang"
Gallery
Site map

OUR FRIENDS

Українська Англійська Francais Deutch
Gymnasia №315
Gymnasia №315
spesializing in foreign languages
spesializing in foreign languages
Юнеско Юнеско
Общешкольная газета "БУМЕРАНГ" №13-14
Версия для печати
КІЛЬКА ДНІВ, ЩО СКОЛИХНУЛИ ШКОЛУ

У школі гості з Південне-Африканської Республіки... Які вони? Що їх цікавить? Чим захоплюються? Якими видами спорту займаються? Який спосіб життя ведуть? Чи цікаво їм спілкуватися з нами?

З 27 вересня по 14 жовтня наша школа пережила справжній шок. До нас приїхала група з самої Африки, країни, про яку всі ми мріяли з дитинства, читаючи казку "Лікар Айболить". Ми вперше мали можливість спілкуватися з людьми, які живуть не тільки в іншій країні, а навіть на іншому материку.

Ольга Антонюк

ВІДКРИТТЯ "АРТЕКА"

Перша поїздка до "Артеку" або МДЦ (міжнародного дитячого центру) - це відкриття чогось нового для кожної людини. Моя подорож до "Артеку" відбулася завдяки тому, що я стала президентом спеціалізованої школи №315. Там я дізналась багато нового та цікавого, і можливо, ці знання будуть корисними як для мене особисто, так і для школи.

Артек поділяється на 10 "міні Артеків", кожний з них має свою назву та свої особливості. Назва нашого центру "Морський", мешканці якого вирізнялися бірюзово-синім одягом, що особливо пасував усім на березі моря. До МДЦ їздили всі лідери київських шкіл (10 районів). Відповідно, було створено 10 загонів. Загону лідерів Дарницького району пощастило, тому що житловий корпус був розташований прямо над морем.

Задорожна Вікторія 10-В

МИ НЕ МОЖЕМО ЗАЛИШИТИСЯ ОСТОРОНЬ ТОГО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В СВІТІ.
НАМ ТАКОЖ СТРАШНО, ПРИКРО І БОЛЯЧЕ...
МАБУТЬ, ВАРТО ПОДУМАТИ ПРО СЕНС ЖИТТЯ, ПРО СПРАВЖНІ ЦІННОСТІ

ома, привет. Я скоро буду дома.
О, Ваня, привет. А мы с Катюшей собирались идти в магазин, тот, что в торговом центре. Купим ей что-то к лагерю. Ты езжай домой, готовь ужин и жди нас. Пока.

Тома и Ваня познакомились в Киеве, когда учились в институте. Они встречались, любили, позже женились. Вскоре Ваня получил хорошую работу. У них родилась Катюша. Через год Ваню повысили, но для этого ему надо было переехать в Америку. Ещё через год они полностью обосновались в Нью-Йорке. Ваня продолжал работать. Тома нет, она снова была беременна, уже на пятом месяце.

Римар Ира 10-А класс

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ -УЛЮБЛЕНЕ СВЯТО УЧНІВ, І ПЕДАГОГІВ

Хтось говорив, що концерт був вдалим, хтось стверджував, що нічим, особливим він не відзначався.. Отже, комусь свято сподобалося, а комусь - не дуже. Але слід пам'ятати, що учні старалися для вдячних і уважних, вчителів, а не для скептичних школярів, яких мало що може вразити і здивувати.

Так вже повелося, що на День учителя ми даруємо своїм педагогам квіти, цукерки, побажання та обіцянки (яких часто не дотримуємося. Та справа не в цьому). Так, невід'ємним атрибутом свята є концерт. Не стало винятком святкування і цього року.

Перед концертом все було так, як і мало бути: учні намагаються пролізти в залу, куди їх не пускають; ведучі нервують за сценою; вчителі місця; аудиторія вже з нетерпінням чекає початку.

Міністерство культури.
Лимаренко Анастасія

АСОЦІАТИВНИЙ ЛАНЦЮЖОК

Асоціативний ланцюжок: шкільна форма - синій піджак. - розлючені вчителі - щоденні довготривалі моралізаторства, АБО шкільна форма - діловий одяг - компліменти з боку вчителів - посмішки і гарний настрій.

Вчителі разом з директором придумують усілякі методи, щоб змусити учнів носити шкільну форму. А діти, навпаки, фантазують, як же зробити так, щоб прийти в школу без форми (двобій учнів з учителями).

Міністерство внутрішніх справ.
Костенко Людмила

МОЛОДЬ XXI СТОЛІТТЯ

Спілка дитячих та юнацьких організацій м. Києва "СПОК" та центр соціального розвитку дітей та юнацтва представили традиційне вересневе свято "Юнь Києва запрошує". 15 вересня 2002 року туди потрапили і ми, представники дитячої та молодіжної організації "Молодь ХХІ століття", які навчаються у спеціалізованій школі №315. А відбувалось це свято у Центральному парку культури та відпочинку (біля стадіону "Динамо"). Проводилась традиційна гра по станціях.

Прохорова Катерина (8-Г)
Гуменюк Ольга (8-Г)


А Р Х И В
Boomerang №15-16
Boomerang №13-14
Boomerang №10
Boomerang №9
Boomerang №7-8
Boomerang №6
Boomerang №5
Boomerang №4

НАГРАДИУКР-РУС ПЕРЕВОДЧИК
НАШИ ДРУЗЬЯ


Обмен банерами 88х31 здесь»»»

ВНИМАНИЕ
"Boomerang" newspaper is free distributed through the forms of school №315 in Kyiv
Dear readers!
We look forward to your responses concerning articles in our newspaper. We will be very glad to read stories and articles, which we with a pleasure put on pages of "Boomerang".
Our address:
Dragomanova street, 27-а,
room. 3-105
C O M E R C I A L
adamant Nline
| Begin | Administration | Teachers | For teachers | For pupils | For parents |
|Our rest | Self-goverment | Gymnasia's medallists |
| Newspaper "Boomerang" | Site map |