Begin
Administration
Teachers
For teachers
For pupils
For parents
Our rest
Self-goverment
Gymnasia's medallists
Newspaper "Boomerang"
Gallery
Site map

OUR FRIENDS

Українська Англійська Francais Deutch
Gymnasia №315
Gymnasia №315
spesializing in foreign languages
spesializing in foreign languages
Юнеско Юнеско
Общешкольная газета "БУМЕРАНГ" №15-16
Версия для печати
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ШКОЛИ

День народження - свято, яке люблять і чекають всі! Як добре, що учні нашої школи мають один додатковий щасливий день, - це 25 листопада. Кілька місяців до цього дня вся школа гуде, як вулик. Всі готуються, проводять репетиції, майструють декорації, шиють костюми - прагнуть бути кращими. Але не всі помічають, що за цей час стають дружнішими, ріднішими, проявляють свої таланти, про які раніше ніхто й не здогадувався

Антонюк Віталій

ЩЕ ОДИН ПОГЛЯД НА УЛЮБЛЕНЕ СВЯТО ВСІХ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Нещодавно пройшло, впевнена, всіма улюблене свято - День народження нашої школи. І традиційно проводився довгоочікуваний конкурс за право носити титул Міс і Містера школи 2002. Він має грандіозну популярність серед учнів та учениць, тож не дивно, що актова зала була переповненою. Лариса Василівна Достав, ведуча та організаторка свята, у цей вечір виглядала надзвичайно чарівно, а допомагав їй проводити конкурс стильний та впевнений Олександр Григорович Танащук.

Розпочалося дійство із прекрасного танцю, майстерно виконаного Письменською Ольгою та Юшком Павлом. Незабаром настав час представлення пар: нарешті на сцені з'явилися квіточки-дівчата і їхні ґречні кавалери.

Кіца Ірина

МІНІ МІС ТА МІНІ МІСТЕР, КВК ТА ІНШІ...

Святкування Дня народження школи почалося особливо цікавим конкурсом "Міні міс та міні містер ніколи". У ньому виборювали відповідні титули учні 3-х класів. Всі конкурсанти виявилися надзвичайно талановитими: вони проникливе співали, граційно танцювали, продемонстрували неабияку акторську майстерність. Хочеться побажати їм залишатися такими ж неординарними особистостями, але в той же час добрими людьми, які здатні радіти перемогам інших.

Учні 5-х класів створили музичні кліпи на пісні з мультфільмів, і ми ще раз переконалися, що в нашій школі багато Петриків П'ятечкіних, немало рижих-конопатих, схожих на сонечко, можливо, є і "ворони", але всі діти щасливі й усміхнені.


БУТИ КРАЩИМИ І ЗАЛИШАТИСЯ ЧЕСНИМИ,
ПОРЯДНИМИ, ГІДНИМИ - МЕТА БАГАТЬОХ УЧНІВ НАШОЇ ШКОЛИ.
ПРИЄМНО, ЩО І В СПОРТІ МИ ТЕЖ ЇЇ ПРАГНЕМО.

Тим, хто ще не знає, що наша шкільна команда виборола перше місце у районних змаганнях з баскетболу, повідомляємо: нелегким шляхом далася нам ця перемога. Оскільки безліч годин довелося провести у наполегливих та виснажливих тренуваннях. Усі вважали, що перший суперник нам дістанеться гідний, але не так сталося, як гадалося, і вже в першій грі перемога нам дісталася досить легко (83:29). А ще до початку гри Володимир Петрович нам казав: "Робіть що хочете, але цю першу гру ви повинні виграти, оскільки від неї залежить дуже багато..."

Каземир Олександр

МОЛОДЬ - ПРО АКТУАЛЬНЕ ТА НАБОЛІЛЕ
НАСИЛЬСТВО И МЫ

В Киевском дворце детей и юношества проводилась акция "Молодь проти насильства", собралось около 200-сот человек из разных районов Киева. Участники были распределены по группам: "Насильство в семье", "Насильство на улице", "Насильство в школе". В общем, программа этих групп была одинакова, но у каждой были свои нюансы (нужно было объяснить особенности явления). Сначала нам рассказали, что такое насильство вообще, то есть что можно считать насильством. Потом привели некоторые статистические данные, например: совершено 935 преступлений несовершеннолетними, из них 149 грабежей, 16 вымогательств, 33 хулиганства. По сравнению с прошлым годом показатели упали на 20%. Большинство преступлений было совершенно в спальных районах, особенно в Днепровском. Преступления совершали и ученики (94 человека).

Антонов Антон 10-В

ВИРІШУВАТИ І ВІДПОВІДАТИ НАМ

Ви, напевне, вже й самі знаєте, що будь-який досвід може бути не тільки корисним, шкідливим, часто гірким. У спорті, наприклад, це переломи, травми, невдачі.Статеве життя теж може принести не тільки радість і насолоду, а й біль і розчарування. Причому біль у прямому розумінні цього слова. Ви, мабуть, здогадалися, що мається на увазі. Йдеться про інфекції, що передаються статевим шляхом, у тому числі ВІЛ, СНІД.

Міністр актуальних справ
Козік Ірина

РАЙОННА ПРЕЗЕНТАЦИЯ ШКІЛЬНОЇ СИМВОЛІКИ,
АБО ЯКА ШКОЛА, ТАКА Й СИМВОЛІКА

Нещодавно нашому управлінню освіти прийшла чудова ідея: провести у районі конкурс шкільної символіки. Довелося терміново перевіряти її наявність: гімн - 1 штука, є; прапор - 1 штука, на місці, і герб, слава Богу, присутній теж. Добре. Але тепер треба було все це якось скомпонувати і підготувати до презентації. У результаті в нас вийшла осучаснена легенда Давньої Греції. Боги Зевс, Афіна, Гера та Купідон розмірковували над вічними цінностями (як от: герб, прапор, гімн) і дарували їх (цінності) школі. Нашій, рідній, 315-ій. Взагалі виступ вийшов класний. А от щодо оригінальності...

Лимаренко Анастасія


А Р Х И В
Boomerang №15-16
Boomerang №13-14
Boomerang №10
Boomerang №9
Boomerang №7-8
Boomerang №6
Boomerang №5
Boomerang №4

НАГРАДИУКР-РУС ПЕРЕВОДЧИК
НАШИ ДРУЗЬЯ


Обмен банерами 88х31 здесь»»»

ВНИМАНИЕ
"Boomerang" newspaper is free distributed through the forms of school №315 in Kyiv
Dear readers!
We look forward to your responses concerning articles in our newspaper. We will be very glad to read stories and articles, which we with a pleasure put on pages of "Boomerang".
Our address:
Dragomanova street, 27-а,
room. 3-105
C O M E R C I A L
adamant Nline
| Begin | Administration | Teachers | For teachers | For pupils | For parents |
|Our rest | Self-goverment | Gymnasia's medallists |
| Newspaper "Boomerang" | Site map |