Begin
Administration
Teachers
For teachers
For pupils
For parents
Our rest
Self-goverment
Gymnasia's medallists
Newspaper "Boomerang"
Gallery
Site map

OUR FRIENDS

Українська Англійська Francais Deutch
Gymnasia №315
Gymnasia №315
spesializing in foreign languages
spesializing in foreign languages
Юнеско Юнеско
Общешкольная газета "БУМЕРАНГ" №4
Версия для печати
ПРОГУЛЯНКА БЕРЕГАМИ СЕРЕТУ

Закінчувалося літо. Осінь дихала легеньким вітерцем. Сонечко -ярило ледь гріло, але все одно на вулиці було тепло. Я вирішила прогулятись луками й подихати свіжим повітрям. Вийшовши за городи, дивлюсь і не можу повірити своїм очам. Зелене море трав хвилями гойдається, а по ньому наче білі хмаринки пливуть. Підходжу ближче, приглядаюся і бачу, що це цвіте деревій. Даль розташувала свій намет конюшина. Поміж неї де-не-де ростуть будяки - колючки. Проходячи повз них, я зачепилася і поранила ногу. От і знадобився мені деревій. Вирвала його листочок, потерла і приклала до подряпини, з якої йшла кров. Кровотеча відразу припинилась. Тому – то цю травичку використовують в народній медицині як кровозупиняючий засіб.

Олеся Мир

СЬОГОДНІШНЄ ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Мова – наша скарбниця, яку ми повинні оберігати. Та не всі можуть нею добре володіти. Так деякі люди чудово її знають, а інші – вигадують свої слова або розмовляють російською мовою. Я вважаю, що вони зраджують рідне слово. Українці, які розмовляють державною мовою, є борцями за мовне майбутнє України. Тож кожна людина, щоб показати вірність Батьківщині, повинна розмовляти чудовою українською мовою.

Кастиренко Тетяна

СИТУАЦІЯ

Відмінниця Неля С. отримала 5 балів з англійської мови. І письмову роботу теж виконала посередньо. Це насторожило. До школи викликали батька.
- Спочатку тобі слово. – звернувся класний керівник до Нелі.
- Та, - махнула вона рукою, - Ольга Василівна прискіпується до мене.
- Як ти сказала? - насторожився батько. – Якщо ми з тобою почнемо всю вину перекладати на вчительку, то до чого це призведе? Краще чесно скажи, як це трапилося?
- Оскільки… - вже винуватим тоном почала пояснювати Неля.


БАЙДУЖІСТЬ

Треба вміти розрізняти небайдужість і експансивне відношення до себе (експансивний – який нестримно, поривчасто, бурхливо виявляє свої почуття. Перш, ніж обдарувати світ своєю щирістю і небайдужістю, необхідно зважити: чи потребує цього світ. Хтось сприйме особливу увагу, як нетактовне втручання в особисте життя, а хтось скористається нагодою звалити свої проблеми на небайдужу людину. Ідеї безмежного альтруїзму (альтруїзм – безкорисливе піклування про благо інших і готовність жертвувати для інших своїми особистими інтересами; протилежне егоїзм) прививались нашому народові на протязі сімдесяти років, і це закінчилось новим крахом.

Ольга Сухобрус

ШКОЛА…

З початком навчального року все приходить в рух. Дзвенить дзвінок, учні розходяться по кабінетах, починаються уроки. Відбувається знайомство з дітьми. Їх у кожному класі більше 30 чоловік і всі різні. Та погляд учителя зупиняється на дітях, які за 45 хвилин намагаються встигнути все, окрім навчання: покрутитися, порозмовляти з сусідом по парті, передати термінове послання в інший кінець класу, отримати неодноразові зауваження і ніяк не відреагувати. Хоча розумово такі діти розвинені і здібні; прагнуть допомагати. Але серйозно покластися, довіряти їм ми не можемо. Батьки зі свого боку намагаються підкорити цю неслухняність, використовуючи різні методи покарання. Одним дітям це допомагає, іншим – ні.

Тетяна Володимирівна Топіха

КРАЩІ ТВОРЧІ РОБОТИ НА ТЕМУ: "МОЯ УКРАЇНА"

Я народилася в вільній державі, ім'я якої – Україна. Звуть мене україночка. Моя країна – це багата, могутня держава Європи. Це мальовнича, зелена країна, в якій живуть щирі, миролюбні люди. Все життя вони прагнули бути вільними, мати свою землю. Україна – це держава, в якій багато корисних копалин, на полях якої збирають нечувані урожаї хлібу та овочів, у садках – яблук, груш та винограду. Я пишаюся своєю країною і мрію вирости і зробити свій внесок у покращання добробуту моєї Батьківщини.


ВІДПОЧИНОК ВІД РЕАЛЬНОСТІ
Всё, что могла, я написала.
Рука болела – я устала…
И спать хотела – умирала,
Но почему я не могла заснуть –
Не понимала.

Когда молчала – было страшно,
Когда боялась – было больно.
Пыталась всё забыть – невольно
Всё вспоминалось – ярче даже.
Висенна

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

Нещодавно в нашому районі відзначали День фізкультурника. Традиційно були організовані змагання, в яких взяли участь 28 шкіл. Спортсмени нашої школи не лишились осторонь. І особливо приємно констатувати, що перше місце залишилось за нами. Завдяки Карпенко Івану(11-В), Красномовцю Петру(10-А), Дячук Олександрі(11-Г), Цвіркун Наталії (11-Б), Терещенко Марині(11-Г) наша школа піднялася ще на одну сходинку слави.

Задорожня Вікторія

ЩО ВИ ДУМАЄТЕ З ЦЬОГО ПРИВОДУ?

Рок, реп, поп, класика та таке інше… Кожен знає, як зараз багато течій у музиці, починаючи від класики і закінчуючи дуже модним зараз репом. До речі, нещодавно гортаючи один журнал, я побачила заголовок "Реп – це протест! Проти всіх і вся." Ну хіба це не безглуздо? Протест не може бути проти всього, він повинен спрямовуватись на щось конкретне. І ще: якщо реп – це протест, то що тоді рок? Адже коли реп ще сидів у великій і мокрій калюжі в нігерських районах Нью-Йорку та інших міст Америки, радянські андеграундні рокери вже протестували на повну котушку.

Вісенна

ОГОЛОШЕННЯ

У цьому році продовжує свою роботу театральна студія "Крок у майбутнє". Бажаючі приєднатися можуть завітати до актового залу у вівторок та п'ятницю з 16.00. до 18.00. А в жовтні всі зможуть переконатися у акторській майстерності гуртківців, переглянувши виставу «Завтра мы уйдём из дома»

А Р Х И В
Boomerang №15-16
Boomerang №13-14
Boomerang №10
Boomerang №9
Boomerang №7-8
Boomerang №6
Boomerang №5
Boomerang №4

НАГРАДИУКР-РУС ПЕРЕВОДЧИК
НАШИ ДРУЗЬЯ


Обмен банерами 88х31 здесь»»»

ВНИМАНИЕ
"Boomerang" newspaper is free distributed through the forms of school №315 in Kyiv
Dear readers!
We look forward to your responses concerning articles in our newspaper. We will be very glad to read stories and articles, which we with a pleasure put on pages of "Boomerang".
Our address:
Dragomanova street, 27-а,
room. 3-105
C O M E R C I A L
adamant Nline
| Begin | Administration | Teachers | For teachers | For pupils | For parents |
|Our rest | Self-goverment | Gymnasia's medallists |
| Newspaper "Boomerang" | Site map |