Begin
Administration
Teachers
For teachers
For pupils
For parents
Our rest
Self-goverment
Gymnasia's medallists
Newspaper "Boomerang"
Gallery
Site map

OUR FRIENDS

Українська Англійська Francais Deutch
Gymnasia №315
Gymnasia №315
spesializing in foreign languages
spesializing in foreign languages
Юнеско Юнеско
Общешкольная газета "БУМЕРАНГ" №5
Версия для печати
ЦІКАВЕ СЛОВО "МАН"

Останнім часом від вчителів часто чутно: "Робота для МАН! Робота для МАН!" А що воно таке? Виявляється це досить серйозна науково-дослідницька робота, що йде на конкурс Малої Академії Наук. Крім самої роботи вам доведеться ще написати контрольну роботу, захищаючи ваше творіння. Звісно, все це потребує багато часу та великого бажання. А найголовніше для написання роботи знаєте що? Думаєте розум, ерудиція, високий рівень інтелекту? Найголовніше – терплячість і наполегливість. А ще треба бути готовим до зустрічі з непрофесіоналізмом, байдужістю (точніше пофігізмом), грубістю. І з цим ви стикнетесь не десь, а в бібліотеках. Про все це мені відомо з власного досвіду. ..

Лимаренко Анастасія

ШКІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ!

Пишу до редакції шкільної газети, бо хочу, щоб вирішилась досить важлива, але нікого не хвилююча проблема. права в тому, що в коридорах нашої школи немає місць, де можна було б посидіти, відпочити. Немає крісел, диванчиків чи, на худий кінець, лавок. Не всі вчителі пускають учнів під час перерв до кабінетів, бо відкритими їх залишати не хочуть, а з більшим бажанням усамітнюються у підсобках, п\'ють каву. А в цей час втомлені учні знаходять місце відпочинку в коридорі на підлозі. Штани, звісно, мастити не хочеться, тому сідають на портфелі, які у будь-якому випадку лишаються брудними. Дехто знаходить ще одне зручне місце – підвіконня. Але…

Ірина

НА ЗМАГАННЯХ

От і почався новий учбовий рік. Чудове літо залишилося позаду. І на кожному уроці ми не тільки вчимося чомусь новому, але й згадуємо минулий учбовий рік. Не виняток і урок фізкультури. До речі, мій найулюбленіший урок, тому що на ньому можна відпочити від усіх правил і математичних формул, на ньому можна побігати і пострибати, пограти у футбол чи баскетбол. На початку учбового року Раїса Олександрівна перевіряє наші здібності: хто і скільки разів став підтягуватися після літа, хто краще бігає, вище стрибає.

Колесов Олексій 6Б клас

МІЙ 3-В КЛАСС

У нашій газеті розповідається дуже багато цікавого. Старшокласники – серйозні люди, але ми, початківці, відносимося до навчання дуже серйозно. У нашому 3-В класі Чернова Аліна вчиться на 11-12 балів, але я та мої друзі (Дауров Женя, Гармаш Олексій, Маудза Женя) теж вчимося непогано. Наш класний керівник, Людмила Федорівна, мабуть, найкращий керівник серед усіх у початковій школі. Вона нам все пояснює чітко, гарно і ясно.

Палатний Андрій 3-В клас

ЯК ЖИВЕТЬСЯ УЧНЯМ 5-Х КЛАСІВ?

Багато змін відбулося в житті учнів 5-х класів: нові вчителі, нові предмети, нові правила та порядки. А які ж вчителі та предмети їм найбільше подобаються? Сказали, що подобаються всі предмети. Серед вчителів учні віддали перевагу Оксані Михайлівні Василенко, Ларисі Миколаївні Ярмолай, Людмилі Михайлівні Кудейка, Вірі Андронівні Журавльовій.Багатьом п\'ятикласникам хочеться повернутися до початкової школи, щоб не бігати з кабінету в кабінет і щоб виправити свої помилки.

Кастиренко Т.
Підскальна О.
А Р Х И В
Boomerang №15-16
Boomerang №13-14
Boomerang №10
Boomerang №9
Boomerang №7-8
Boomerang №6
Boomerang №5
Boomerang №4

НАГРАДИУКР-РУС ПЕРЕВОДЧИК
НАШИ ДРУЗЬЯ


Обмен банерами 88х31 здесь»»»

ВНИМАНИЕ
"Boomerang" newspaper is free distributed through the forms of school №315 in Kyiv
Dear readers!
We look forward to your responses concerning articles in our newspaper. We will be very glad to read stories and articles, which we with a pleasure put on pages of "Boomerang".
Our address:
Dragomanova street, 27-а,
room. 3-105
C O M E R C I A L
adamant Nline
| Begin | Administration | Teachers | For teachers | For pupils | For parents |
|Our rest | Self-goverment | Gymnasia's medallists |
| Newspaper "Boomerang" | Site map |