Begin
Administration
Teachers
For teachers
For pupils
For parents
Our rest
Self-goverment
Gymnasia's medallists
Newspaper "Boomerang"
Gallery
Site map

OUR FRIENDS

Українська Англійська Francais Deutch
Gymnasia №315
Gymnasia №315
spesializing in foreign languages
spesializing in foreign languages
Юнеско Юнеско
Общешкольная газета "БУМЕРАНГ" №6
Версия для печати
День народження школи

Всі учні нашої школи люблять і чекають свято, яке випадає на кінець листопада. Це – День народження школи. Всі класи готуються взяти участь у тому чи іншому конкурсі, прагнуть бути кращими.  От і цього року було проведено багато цікавих конкурсів та свят. Серед учнів 5-х класів пройшов конкурс “Морями-хвилями”. Мабуть, саме ці учні були найактивнішими, найбільш зацікавленими. Кожна команда мала своє обличчя, свій стиль, а отже, була бездоганно підготовлена. Хвилювались за своїх дітей класні керівники 5-х класів, адже їх вихованці вперше стояли на великій сцені.

Марія К.

«І збудую я дім…»

Школа – наш дом, и мы живём в нём. Войти в школу трудно, а выйти ещё труднее. Но нас выручает окно Веры Андроновны. Если б я был хозяином этой школы, я б заставил всех прогульщиков платить штраф, тогда б школа стала богатой. Я изменил бы стоимость оценок: 4 файла за 12 балов – это слишком мало! Со своими заместителями разработал бы правила коридорного движения. Одним из правил было бы: на поворотах обгон учителей запрещается. А в гардеробе с 8.30. до 14.30. работал бы травмпункт. Ввёл бы новую систему оценивания.
1 бал – дошёл до школы
2 бала – зашёл в школу

(З програми капітана команди КВК учнів 8-А класу)

День рождения – грустный праздник!

Тоді, коли у календарі немає особливих дат, в наших учнів та вчителів свято – День народження рідної школи. Тому весь листопад триває підготовка до урочистого святкування. У цей час вся школа гуде, кожен клас хоче бути кращим. Школа стає осередком творчості. Вчителі разом з учнями намагаються створи щось таке, чого ще не було, чим можна було б здивувати всіх. І як правило, кожного разу є такі номери, які запам’ятовуються назавжди, які стають свого роду візиткою року. Але існує думка, що триває змагання не серед класів, а серед вчителів. А це, на мою думку, накладає на свято темний відбиток. Приблизно 50% вчителів не вміють визнавати те, що вони можуть бути гіршими ( ніде і ніколи! ), тому вони не вміють програвати.

Ігор

Сучасна школа

Кажуть, театр починається з вішалки. І школа також починається з гардеробу. Що ж ми бачимо в нашому шкільному г… ? Гачків не вистачає, курточки падають на підлогу, їх топчуть ногами. А після уроків, щоб забрати верхній одяг, треба пройти “сім кругів пекла”: або доведеться чекати півгодини, щоб пройшла основна маса учнів, або будеш змушений відчути неслабкий масаж всього тіла. А отримавши свою нещасну замусолену курточку, особливого щастя не відчуваєш. Хіба захочеш наступного разу знову здавати її в гардероб ?!

Ольга М.

Проблеми та рішення…

Жодна жива істота не може існувати без їжі. Але для людини вживання їжі – це не тільки задоволення фізіологічних потреб, а й отримання насолоди. Тому наші педагоги вчать нас правилам етикету, з джерел масової інформації ми дізнаємося про культуру харчування. Я переконаний, що все це дуже важливо. Проте коли потрапляєш до нашої шкільної їдальні, складається враження, що там працюють люди, які ніколи не чули про цю саму культуру харчування. Там ніхто не прагне урізноманітнити меню ( А навіщо? Діточки й так купуватимуть пиріжки із вчорашньою капусточкою, адже вибору у них нема! ); там салат накладають руками, пиріжки теж дають мокрими (запашними від хлорки) руками. А про ввічливість, такт та доброзичливість обслуговуючого персоналу не доводиться і згадувати.

Олег

Сторінка для закоханих
Два листи в газету

Про щасливу любов...
Я покохав і був зворушений очищальною, живильною силою цього почуття. Боже, чи є в світі будь-що світліше, яскравіше?! Кохав — і не вірив, що я здатен так кохати. Я міг пробачити своїй коханій все. Все! Я дивився на Неї не відриваючись, хай це не здасться фразою. Вона була для мене морем, на яке можна дивитися годинами — і кожного разу бачити все по-новому. Я любив...

Про нерозділену любов...
Я люблю Його і хочу тільки того, щоб Він був щасливий. Я бажаю Йому тільки щастя, тільки добра. Як це чудово, коли любиш! Одразу стаєш добрішим, ніжнішим, красивішим... І не біда, якщо для коханої людини ти просто не існуєш. Головне — Він є, ти любиш Його, боготвориш. Для мене єдина радість — те, що я бачу Його, спілкуюся з Ним. Я щаслива своєю однокрилою любов'ю!”
Чи знайоме Вам таке  почуття?
І ще кілька слів про кохання…

А Р Х И В
Boomerang №15-16
Boomerang №13-14
Boomerang №10
Boomerang №9
Boomerang №7-8
Boomerang №6
Boomerang №5
Boomerang №4

НАГРАДИУКР-РУС ПЕРЕВОДЧИК
НАШИ ДРУЗЬЯ


Обмен банерами 88х31 здесь»»»

ВНИМАНИЕ
"Boomerang" newspaper is free distributed through the forms of school №315 in Kyiv
Dear readers!
We look forward to your responses concerning articles in our newspaper. We will be very glad to read stories and articles, which we with a pleasure put on pages of "Boomerang".
Our address:
Dragomanova street, 27-а,
room. 3-105
C O M E R C I A L
adamant Nline
| Begin | Administration | Teachers | For teachers | For pupils | For parents |
|Our rest | Self-goverment | Gymnasia's medallists |
| Newspaper "Boomerang" | Site map |