Begin
Administration
Teachers
For teachers
For pupils
For parents
Our rest
Self-goverment
Gymnasia's medallists
Newspaper "Boomerang"
Gallery
Site map

OUR FRIENDS

Українська Англійська Francais Deutch
Gymnasia №315
Gymnasia №315
spesializing in foreign languages
spesializing in foreign languages
Юнеско Юнеско
Общешкольная газета "БУМЕРАНГ" №9
Версия для печати
Відчуй смак Америки...

Коли йдеш вулицею або парком, то нерідко бачиш, що деякі люди палять. А коли придивишся уважніше, то видно, що з цигарками стоять і дорослі, й підлітки, як хлопці, так і дівчата. Це дуже погано, згодна. Але чому ж так діється?

По-перше, підлітки хочуть бути схожими на дорослих. А дорослі нерідко не помічають, як служать поганим прикладом для молоді.

Катана Христина 6А клас

Декада профілактики шкідливих звичок

У лютому в нашій школі пройшла декада антитютюнової, антинаркотичної та антиалкогольної пропаганди. Протягом десяти днів були тематичні класні години, круглі столи, випускались інформаційні бюлетні та плакати. З метою вивчення ситуації щодо паління учнями школи було проведено статистичне дослідження, під час якого з’ясовували, скільки учнів в класі палить, як змінюється кількість курців з віком. Звичайно, ці дані не зовсім точні: хтось був більш чесним, сміливим (старші класи), хтось - менш (хоча цікавила лише кількість, прізвища ніхто не фіксував).

Ярмолай Л. М.

I етап районного конкурсу
“Як тебе не любити, Києве мій...”

У народі вважають, що понеділок важкий день. Але не для учнів нашої школи. Саме у понеділок, 18 лютого, стартував I етап районного конкурсу “Як тебе не любити, Києве мій...” Цей конкурс проводиться між учнями 5-х класів, які вивчають інтегрований курс “Мій Київ”. Саме п’яті класи почали вивчати історію та географію Києва. Основа мета цього курсу виховувати патріотів свого міста, розширювати знання з історії рідного краю.

З цією ж метою міське управління оголосило конкурс. Він проходив у стінах нашої школи. Змагалися команди 314, 309, 62, 315 шкіл. Наша школа гостинно зустріла суперників, надала їм все необхідне, щоб вони змогли підготуватись до конкурсу.


Історії, які схвилювали

1. Колись давно бабуся розповіла мені історію.Один хлопець з їхнього села пішов до армії. Там йому доручили носити їжу солдатам у ліс. Кожного дня він брав на спину бачечки з молоком і їжею і йшов у лісові хащі. Одного разу йому на дорозі трапилось мале гадюченя (тоді солдат вже повертався ). У нього ще трохи залишилось молока, яким він і нагодував маля. З того часу лісова тваринка щодня зустрічала юнака. Згодом з гадюченям почали приходити підгодуватися ще кілька таких самих істот.

Але одного разу гадюченята виповзли, коли солдат тільки йшов до лісу. Незважаючи на це, хлопець налив їм молока і вже збирався йти, як з кущів виповзла велика гадюка, яка близько підповзла до солдата і почала сичати на нього. Потім вона собою прив’язала його до дерева і довго тримала. Солдат вже збирався прощатися з життям, як змія його відпустила і разом з гадюченятами поповзла геть. Прийшовши у табір, юнак побачив, що всі солдати вбиті. Як раз, коли змія його тримала, сталося це лихо. Так вона врятувала солдата, віддячивши за молоко.

Римар Ірина

Сучасна література Є!

Вчителі мови і літератури (попросту кажучи, філологи) часто чують нарікання учнів на те, що українська література нецікава, одноманітна, несучасна. Це не так.Мабуть, просто іноді бракує бажання чи часу поцікавитись справжнім станом речей. Поставивши собі за мету дослідити сучасну літературу ( а вона існує, бодай і поза шкільною програмою), знаходиш і постмодерністичну поезію 90-их (Бу-Ба-Бу, “Житомирська група”), і драматургію андеграунду (Б.Жолдак, наприклад) та надзвичайно цікаву і актуальну прозу (Ю.Андрухович, О.Забужко тощо). Наведемо тут уривок з творчого доробку такого собі Іздрика, автора як серйозної філософської прози, так і стьобу. А читачам хочеться побажати не впізнати себе у героях “Трактату…” і зробити принаймні два висновки:
1. Негоже перетворюватись на сіру масу (див. нижче).
2. Сучасна література є. Просто треба захотіти її побачити.

Олена Грицюк

“Бумеранг”. Кому він потрібен?!

Майже рік виходить наша шкільна газета “Бумеранг”. Багато сил докладається для її створення: пишуться статті, матеріал оформлюється на комп’ютері, директор школи дбає про те, щоб газета дійшла в кожен клас. А коли представники прес-центру поспілкувались з деякими учнями школи, виявилось, що дехто навіть не знає, що школа має власну газету, а хтось тільки те й знає, що газета існує. Тоді виникла ідея влаштували опитування, яке відкрило б нам очі на істинну правду про відношення вчителів і учнів до газети. Чи легше нам стало?… Відповідь така сама, як і та, що ми чули на наші запитання. Не знають учні нашої школи, скільки номерів газети вийшло, не читають вони газету на класних годинах (мабуть, є щось інше, про що ведуть розмови), не запам”яталась жодна стаття з “Бумерангу”, не чули, що газетою проводився конкурс. До речі, про конкурс, мабуть, чув лише 7-Е клас, який дав відповідь на запитання, але неправильну. Ось така картинка вимальовується… Прикро… А мріялось, що буде у нас газета, як у тому фільмі “Район Беверлі Хілз”, будуть люди, які писатимуть з власного бажання, які будуть готові до змін, відкриттів, пошуків істини…

Задорожня Вікторія - прес-центр

Трактат про мудаків

Для мудака немає більшої розваги, як побачити, що хтось спіткнувся і упав, або комусь на голову крапнула ворона, або хтось сів на свіжо пофарбовану лавку чи вступив у калюжу. Мудак - він різний, але завжди мудак. Він старанно відригуватиме після обіду, знаючи, що ти терпіти цього не можеш, і весело реготатиме, якщо помітить на твоєму обличчі гримасу відрази. В поетичній задумі він копирсатиме пазурі гребінцем, вуха - сірником, а для профілактики зубів використовує ножиці, спеціально виплеканий жовтий ніготь мізинця, скріпку або англійську булавку. В пубертатаний період він безперервно й ненастанно видушує вугрі перед дзеркалом. Якщо мудаків збирається декілька, вони п’ють пиво з трилітрового слоїка, до посиніння розписують пулю, а потім влаштовують чемпіонат з гучного газовипускання чи каліграфії напісу. В їдальнях і кафе мудак не може подолати шлях до каси без того, щоб не випити відразу компот або не почати напихатися солодким коржиком, не чекаючи ні розрахунку, ні десерту. А якщо навіть компоту пощастить вціліти якимось чином до завершення обіду, то мудак спочатку прополоще рот, і аж потому проковтне.

А Р Х И В
Boomerang №15-16
Boomerang №13-14
Boomerang №10
Boomerang №9
Boomerang №7-8
Boomerang №6
Boomerang №5
Boomerang №4

НАГРАДИУКР-РУС ПЕРЕВОДЧИК
НАШИ ДРУЗЬЯ


Обмен банерами 88х31 здесь»»»

ВНИМАНИЕ
"Boomerang" newspaper is free distributed through the forms of school №315 in Kyiv
Dear readers!
We look forward to your responses concerning articles in our newspaper. We will be very glad to read stories and articles, which we with a pleasure put on pages of "Boomerang".
Our address:
Dragomanova street, 27-а,
room. 3-105
C O M E R C I A L
adamant Nline
| Begin | Administration | Teachers | For teachers | For pupils | For parents |
|Our rest | Self-goverment | Gymnasia's medallists |
| Newspaper "Boomerang" | Site map |