Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско
Початок
Новини
Адміністрація
Викладачі
Прийом до гімназії
Методична робота
Науково-практична робота
Батькам
Електронні підручники
Наш відпочинок
Фото Вiдео Галерея
ПАШ Юнеско
Самоврядування
Медалісти гімназії
Журнал гімназії
Спортивний комплекс
Наші нагороди
Стоп булінг!
Контакти
ОФIЦIЙНI САЙТИ
adamant Nline
СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС НАШОЇ ГІМНАЗІЇ

А тепер декілька слів про наш басейн. Закладено його у 1994 році, але складний економічний стан, як у державі так і у системі освіти, не дозволив добудувати його за запланованим графіком.

Лише у 2004 році завдяки зусиллям Дарницької в м. Києві державної адміністрації, яку очолює М. П. Кирилюк, і багатьом іншим організаціям, вдалося розморозити будову, яка простояла 10 років. Ці зусилля виявилися недаремними.

Зараз басейн гімназії №315 є одним з найкращих басейнів України в системі освіти. Учні гімназії два рази на тиждень проводять уроки плавання у басейні, також працюють секції плавання, підводного плавання, аквафітнесу. У вересні 2006 року відкривається секція дитячого дайвінгу для дітей з 8 років, які отримають навички пізнання підводного світу.

У басейні є дві ванни, мала - шириною б метрів, довжиною 12 метрів, де вода очищується сріблом, а також повноцінний спортивний 25-метровий басейн, вода якого обробляється й очищується сучасними комп'ютерними установками. Медпрацівниками кожні 2 години здійснюється контроль якості води.Сприятливі умови дозволили успішно підготувати команду гімназії й виграти Кубок Української підводної федерації з молодого в наші країні, але дуже популярного в усьому світі виду спорту - апное (фрідайвінг). На даний час директор гімназії, Бірюк Олександр Олексійович , втілює ідею створення великого спортивного комплексу(тренажерний зал, фітнес-зал) на базі басейну.

IСТРУКТОРА З ПЛАВАННЯ
Письменська С.Є.

Письменська Світлана Євгеніївна
Спеціальність: інструктор з плавання та вчитель обслуговуючої праці, спеціаліст, старший вчитель
У гімназії працює з 1995 року


Прищепний Олександр Юрійович

Спеціальність: вчитель фізичного виховання та плавання
Категорія - спеціаліст
У гімназіїї працює з 2009 року


Пономаренко Марина Валеріївна

Спеціальність: учитель фізкультури
Категорія - вища
Голова МО вчителів фізичного виховання ;
У гімназії працює з 2000 року