Початок
Новини
Наша гімназія
Наша команда
Прийом до гімназії
Методична робота
Науково-практична робота
Батькам
Наш відпочинок
ПАШ Юнеско
Медалісти гімназії
Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско

СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС НАШОЇ ГІМНАЗІЇ

А тепер декілька слів про наш басейн. Закладено його у 1994 році, але складний економічний стан, як у державі так і у системі освіти, не дозволив добудувати його за запланованим графіком.

Лише у 2004 році завдяки зусиллям Дарницької в м. Києві державної адміністрації, яку очолює М. П. Кирилюк, і багатьом іншим організаціям, вдалося розморозити будову, яка простояла 10 років. Ці зусилля виявилися недаремними.

Зараз басейн гімназії №315 є одним з найкращих басейнів України в системі освіти. Учні гімназії два рази на тиждень проводять уроки плавання у басейні, також працюють секції плавання, підводного плавання, аквафітнесу. У вересні 2006 року відкривається секція дитячого дайвінгу для дітей з 8 років, які отримають навички пізнання підводного світу.

У басейні є дві ванни, мала - шириною б метрів, довжиною 12 метрів, де вода очищується сріблом, а також повноцінний спортивний 25-метровий басейн, вода якого обробляється й очищується сучасними комп'ютерними установками. Медпрацівниками кожні 2 години здійснюється контроль якості води.Сприятливі умови дозволили успішно підготувати команду гімназії й виграти Кубок Української підводної федерації з молодого в наші країні, але дуже популярного в усьому світі виду спорту - апное (фрідайвінг). На даний час директор гімназії, Бірюк Олександр Олексійович , втілює ідею створення великого спортивного комплексу(тренажерний зал, фітнес-зал) на базі басейну.

IСТРУКТОРА З ПЛАВАННЯ

Письменська С.Є.

Письменська Світлана Євгеніївна

Спеціальність: інструктор з плавання та вчитель обслуговуючої праці,
Категорія - вища, старший вчитель
У гімназії працює з 1995 року


Прищепний Олександр Юрійович

Спеціальність: вчитель фізичного виховання та плавання
Категорія - спеціаліст
У гімназіїї працює з 2009 року


Пономаренко Марина Валеріївна

Спеціальність: учитель фізкультури
Категорія - вища
Голова МО вчителів фізичного виховання ;
У гімназії працює з 2000 року

ОФIЦIЙНI САЙТИ