СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС НАШОЇ ГІМНАЗІЇ

А тепер декілька слів про наш басейн. Закладено його у 1994 році, але складний економічний стан, як у державі так і у системі освіти, не дозволив добудувати його за запланованим графіком.

Лише у 2004 році завдяки зусиллям Дарницької в м. Києві державної адміністрації, яку очолює М. П. Кирилюк, і багатьом іншим організаціям, вдалося розморозити будову, яка простояла 10 років. Ці зусилля виявилися недаремними.

Зараз басейн гімназії №315 є одним з найкращих басейнів України в системі освіти. Учні гімназії два рази на тиждень проводять уроки плавання у басейні, також працюють секції плавання, підводного плавання, аквафітнесу. У вересні 2006 року відкривається секція дитячого дайвінгу для дітей з 8 років, які отримають навички пізнання підводного світу.

Керівництвом гімназії були запрошені на роботу найкращі тренери, майстри спорту з плавання Сова Ольга, Глухенька Тетяна, Мацупко Наталія, а також спеціалісти у галузі сучасного фітнесу, які мали досвід роботи в кращих фітнес-центрах країни, та все ж таки надали перевагу роботі у цьому унікальному басейні.

У басейні є дві ванни, мала - шириною б метрів, довжиною 12 метрів, де вода очищується сріблом, а також повноцінний спортивний 25-метровий басейн, вода якого обробляється й очищується сучасними комп'ютерними установками. Медпрацівниками кожні 2 години здійснюється контроль якості води.

Сприятливі умови дозволили успішно підготувати команду гімназії й виграти Кубок Української підводної федерації з молодого в наші країні, але дуже популярного в усьому світі виду спорту - апное (фрідайвінг). На даний час директор гімназії, Бірюк Олександр Олексійович , втілює ідею створення великого спортивного комплексу(тренажерний зал, фітнес-зал) на базі басейну.

IСТРУКТОРА З ПЛАВАННЯ
Письменська С.Є. Письменська Світлана Євгеніївна
Спеціальність: інструктор з плавання та вчитель обслуговуючої праці, спеціаліст, старший вчитель
Прищепний Олександр Юрійович