ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ШКОЛИ

Серед великої кількості заходів, що проводяться в школі, виділяється свято - "Дня народження школи". Це сплеск ідей, фантазій і талантів учнів, батьків і вчителів. День народження школи святкується кожну останню суботу листопада. У цей день (1994 рік) зі школи пішли останні будівельники, залишивши нас зі святами і проблемами.

Для всіх жителів школи в цей день знаходиться цікаве заняття, всі обов'язково побувають у ролі, як артистів так і глядачів. Для самих маленьких проходять спортивні змагання, після яких вони можуть подивитися виступ - 6-ти класників "Веселі старти", 7 класи - шоу-програма "Конкурс моди". Потім свою майстерність показують учні 8 класів - КВК, 9 класи - шоу -презентація країн світу, 10-11 класи "Міс та містер"

КЛУБ ВЕСЕЛИХ ТА КМІТЛИВИХ

Серед великої кількості заходів, що проводяться в школі, виділяється, найбільш улюблене й дороге свято - День народження школи. Це сплеск ідей, фантазій і талантів учнів, батьків і вчителів. Це всіма улюблені конкурси КВК, Міс і Містер. Учні 8-х класів беруть участь у конкурсі веселих і кмітливих. Цього року, у зв'язку з п'ятилітнім ювілеєм школи, тема була відповідна - "З ювілеєм". Команди повинні були підготувати вітання "Ми вас поздоровляємо", питання розминки "А ви знаєте, що...?", домашнє завдання "Ми бажаємо Вам". А капітани команд представляли програмну мову "Якби я був директором".

Команди були гідні одна одної. Зал сміявся й аплодував однаково усім. Перемогу заслуговувала, кожна з них. Журі довго радилося, довго вирішувало, хто все-таки найсильніший з команд. Рішення було коротким, і на думку школярів справедливим.

Як заохочення, за участь, усі команди одержали набори канцтоварів для класу, а переможці разом із своїми друзями, однокласниками й батьками з'їли двоповерховий "Київський торт".