ГУРТКОВА РОБОТА

Цікавим, вируючим та насиченим є життя гімназистів. Вони мають можливість реалізувати свої здібності, відчути свою значимість, заявити про себе в гуртках та творчих об'єднаннях нашого навчального закладу.

У гімназії діє 24 спортивних секцій та гуртків.

Під керівництвом Олени Михайлівни Помінальної діє гурток образотворчого мистецтва, на заняттях якого розвивається уявне бачення дітей, фантазія.

Світлана Євгенівна Письменська очолює гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Модерн", який дає можливість дітям виготовляти справжні витвори мистецтва власними руками. Гуртківці не тільки вишивають, плетуть, шиють для себе, і виготовляють роботи, які оздоблюють приміщення гімназії, які використовують у якості подарунків для гостей з інших країн. У якості сувенірів були використані ляльки у національних костюмах, пасхальні яйця, оздоблені бісером, розмальовані гіпсові фігурки. Така діяльність стимулює вихованців гуртка і дає підстави усвідомлювати свою важливість і значимість для гімназії.

Ставрояні Сергій Сергійович - керівник гуртка шахів, магістр адміністративного менеджменту, викладач кафедри філософіє НТУУ "КПІ", майстер ФІДЕ, багаторазовий чемпіон та призер міських юнацьких та всеукраїнських змагань з шахів.

Галина Павлівна Соколянська керує гуртком шиття вчить дівчат шити не тільки для себе, також вони працюють і для танцювальних колективів, яким допомагають у виготовленні сценічних костюмів.

Куратором туристично-краєзнавчого гуртка є Пархоменко Олена Валеріївна. Напрям роботи передбачає знайомство зі спортивним та краєзнавчим туризмом. Під час походів діти знайомляться з природою, історичними пам'ятками та культурними надбаннями рідного краю; беруть участь у очищенні та благоустрої занедбаних джерел, струмків; здійснюючи туристські подорожі, вчаться долати природні перешкоди, орієнтуватися на місцевості, користуватися туристичним спорядженням. Все це дає можливість стати більш обізнаними, робить дітей самостійнішими, впевненішими у собі, власних силах, загартованішими, витривалішими.

Шість років поспіль гуртківці беруть участь у районних та міських туристських зльотах, у змаганнях дитячо-юнацької першості школярів м.Києва з пішохідного туризму "Срібний карабін". За такий незначний час юні туристи гімназії здобули вагомі перемоги.

Важливо, що Міжнародний центр дитячо-юнацького туризму заохочує та стимулює найбільш діяльних та ініціативних гуртківців 10-відсотковими путівками до оздоровчих таборів у Карпатах.

Мережа гуртків гімназії дозволяє дітям вибрати той напрям, який відповідає інтересам, уподобанням і здібностям кожного.

Таким чином у позаурочний час учні мають можливість зайнятися улюбленою справою у колі однодумців, самовиразитися.

Фізичне виховання формування свідомого ставлення до здорового способу життя здійснюється як на уроках, так і під час роботи спортивних секцій.

Спорт - яскрава сторінка життя гімназистів, тому що дає можливість бути сильними, ловкими, спритними, а значить гармонійно розвинутими та здоровими. Тому із задоволенням діти відвідують і уроки фізкультури, і спортивні секції.

Регулярними стали змагання на першість гімназії з баскетболу, футболу, волейболу, у результаті яких виявляються кращі учні, які захищають честь навчального закладу на районному рівні. Так активно і дієво виступають гімназисти на районних спортивних святах. Учитель фізкультури, Володимир Петрович Ромащенко, організовує переможні команди.

Робота у спортивних секціях також дає свої надзвичайні результати. Юнаки із задоволенням відвідують секцію атлетичної гімнастики, якою керує Володимир Петрович Ромащенко. Хлопці мають можливість дбати про свою силу і статуру, займаючись у тренажерній залі.

12 вересня 2007 року, команда гімназії під керівництвом Раїси Олександрівни Лубик взяла участь у фінальному турі Всеукраїнського фестивалю "Нащадки козацької слави" у м.Черкаси та Чигирині. Спортсмени гімназії №315, які представляли Київ перемогли і вибороли право виступати у фінальній частині, в "Іграх чемпіонів", які відбулися у м.Києві в листопаді 2007 року. Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання і спорту МОН України спільно з Асоціацією атлетів "Клубу Біола" вперше провели Всеукраїнські змагання школярів "Крок до здоров'я". Команда виборола ІІІ місце і отримала сертифікат на 2 тис. Гривень для придбання спортивного інвентарю.

Сім років поспіль учитель фізкультури, Раїса Олександрівна Лубик, організовує та проводить видовищні свята грації "Ритмік". Команди дівчат-старшокласниць готують до конкурсу спортивно-танцювальні композиції, тренуються у синхронності та точності виконання, дбають про музичне оформлення та костюми. Конкурс символічно проводиться до свята ніжності та жіночності - 8 Березня. У 2008 році рівень свята став вищим та досконалішим. Раїса Олександрівна Лубик стала ініціатором змагань з волейболу між гімназистками та вчителями. У березні 2008 року всьоме проводилися такі змагання. Активно відвідують учні гімназії секцію карате.Наявність басейну дала можливість створити чотири спортивні секції з плавання.

Традиційно проводяться спортивні змагання з плавання "Тато, мама, я - спортивна сім'я". В 2007-2008 навчальному році змагалися команди батьків і дітей паралелі 6-х класів.