Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 11Х КЛАСІВ ЯКІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ЗНО

Понеділок

Предмет

Вчитель

Кабінет

Час

Англійська мова

Гончарова Л.І.

4-109

10:00-11:00

Англійська мова

Ващук Г.К.

2-203

10:00-11:00

Фізика

Гребенщикова О.А.

3-308

10:00-11:00

Українська мова

Бірковська Н.Д.

3-313

11:00-12:00

Українська мова

Черкаська О.М.

3-302

11:00-12:00

Географія

Пархоменко О.В.

3-206

12:00-13:00

ВІВТОРОК

Предмет

Вчитель

Кабінет

Час

Українська мова

Омельченко А.А.

1-301

10:00-11:00

Українська мова

Гловацька В.О.

1-205

11:00-12:00

Історія України

Бурканова О.В. (Група-1)

3-106

11:00-12:00

Хімія

Бобрулько Н.Г.

3-306

11:00-12:00

Біологія

Генсицька О.І.

3-308

11:00-12:00

Англійська мова

Пономарьова О.Ю.

3-212

12:00-13:00

Історія України

Бурканова О.В. (Група-2)

3-106

10:00-11:00

СЕРЕДА

Предмет

Вчитель

Кабінет

Час

Англійська мова

Гончарова Л.І.

4-109

10:00-11:00

Англійська мова

Ващук Г.К.

2-203

10:00-11:00

Українська мова

Кривенок А.М.

3-206

11:00-12:00

Українська мова

Бірковська Н.Д.

3-213

11:00-12:00

Географія

Пархоменко О.В.

3-206

12:00-13:00

Четвер

Предмет

Вчитель

Кабінет

Час

Українська мова

Омельченко А.А.

1-301

10:00-11:00

Математика 11-Б 11-Г

Лавренюк Н.В.

3-201

10:00-11:00

Українська мова

Черкаська О.М.

3-202

11:00-12:00

Математика 11А 11В

Лавренюк Н.В.

3-201

11:00-12:00

Історія України

Бурканова О.В

3-106

11:00-12:00

Біологія

Генсицька О.І.

3-308

11:00-12:00

Математика 11-А

Содома І.П.

1-305

11:00-12:00

Хімія

Бобрулько Н.Г.

3-306

12:00-13:00

П’ятниця

Предмет

Вчитель

Кабінет

Час

Українська мова

Гловацька В.О.

1-205

10:00-11:00

Математика 11-Б 11-Г

Лавренюк Н.В.

3-201

11:00-12:00

Українська мова

Кривенок А.М.

3-206

11:00-12:00

Фізика

Гребенщикова О.А.

3-308

11:00-12:00

Англійська мова

Пономарьова О.Ю

3-212

11:00-12:00

Математика 11-А 11-В

Лавренюк Н.В.

3-201

12:00-13:00

Математика 11-А

Содома І.П.

1-305

12:00-13:00

 

Гончарова Людмила Іванівна  ( каб.4-109)

1.      Буберенко Анна Олександрівна

2.      Київська Олександра Юріївна

3.      Коцюбинський Максим Романович

4.      Половньов Костянтин Миколайович

5.      Горобець Богдан Ігорович

6.      Степанова Агата Ігорівна

7.      Бутенко Ксенія Вячеславівна

8.      Харченко Анастасія Сергіївна

9.      Бабич Тетяна Миколаївна

10. Іщенко Лілія Сергіївна

 

Ващук  Галина Костянтинівна ( каб.2-203)

1.      Гутгарц Софія Геннадіївна 

2.      Кривенок Олексій Васильович

3.      Соколовська Олександра Євгенівна

4.      Войтович Гліб Олександрович

5.      Гузовець Євгеній Володимирович

6.      Яцик Владислав Олегович

7.      Сологуб Гліб Сергійович

8.      Кім Віктор Олексійович

 

Пономарьова Ольга Юріївна  ( каб.3-212)

1.      Кондратенко Марія Сергіївна

2.      Лазарев Матвій Андрійович

3.      Муренець Нікіта Михайлович

4.      Сошко Марина Олегівна

5.      Утробіна Марія Пилипівна

6.      Гребенік Костянтин Костянтинович

7.      Євсевська Мар’яна Олександрівна

8.      Кузнєцова Валерія Андріївна

9.      Шевченко Вікторія Денисівна

 

Кривенок Алла Миколаївна ( каб.3-206)

1.      Гордієнко Ангеліна Миколаївна

2.      Гутгарц Софія Геннадіївна 

3.      Журавльов Антон Юрійович

4.      Київська Олександра Юріївна

5.      Кондратенко Марія Сергіївна

6.      Кривенок Олексій Васильович

7.      Коцюбинський Максим Романович

8.      Половньов Костянтин Миколайович

9.      Манько Владислав Анатолійович  

10. Лавірко Ярослава Романівна

 

Омельченко Альона Анатоліївна ( каб.1-301)

1.      Буберенко Анна Олександрівна

2.      Лазарев Матвій Андрійович

3.      Муренець Нікіта Михайлович

4.      Пюро Марія Вячеславівна

5.      Сошко Марина Олегівна

6.      Утробіна Марія Пилипівна

7.      Соколовська Олександра Євгенівна

8.      Черніков Андрій Антонович

9.      Пономаренко Андрій Васильович

10. Оліус  Надія Валеріївна

 Гловацька Валентина Олексіївна ( каб.1-205)

1.      Горобець Богдан Ігорович

2.      Гребенік Костянтин Костянтинович

3.      Гузовець Євгеній Володимирович  

4.      Євсевська Мар’яна Олександрівна

5.      Зінченко Аліна Вадимівна

6.      Тютюнник Іван Юрійович

7.      Шелестенко Ольга Володимирівна

8.      Бутенко Ксенія Вячеславівна

9.      Харченко Анастасія Сергіївна

 Бірковська Надія Димтрівна ( каб.3-313)

1.      Кузнєцова Валерія Андріївна

2.      Яцик Владислав Олегович

3.      Степанова Агата Ігорівна

4.      Медведська Марина Іванівна

 Черкаська Оксана Михайлівна ( каб. 3-302)

1.      Іщенко Ілля Геннадійович

 Лавренюк Наталія Володимирівна ( 3-201)

11А та 11В класи

1.      Буберенко Анна Олександрівна

2.      Гутгарц Софія Геннадіївна 

3.      Кондратенко Марія Сергіївна

4.      Коцюбинський Максим Романович

5.      Лавірко Ярослава Романівна

6.      Лазарев Матвій Андрійович

7.      Муренець Нікіта Михайлович

8.      Сошко Марина Олегівна

9.      Утробіна Марія Пилипівна

10. Черніков Андрій Антонович

11. Шелестенко Ольга Володимирівна

11Б та 11Г класи

1.    Горобець Богдан Ігорович

2.    Гузовець Євгеній Володимирович 

3.    Войтович Гліб Олександрович

4.    Іщенко Ілля Геннадійович

5.    Медведська Марина Іванівн

6.    Рослий Олександр Павлович

7.    Тютюнник Іван Юрійович

 

Содома Іван Петрович ( каб.1-305)

1.      Гордієнко Ангеліна Миколаївна

2.      Журавльов Антон Юрійович

3.      Манько Владислав Анатолійов

4.      Пюро Марія Вячеславівна

5.      Сердюк Марія Вікторівна

6.      Соколовська Олександра Євгенівна

7.      Сулим Ярослав Вадимович

 Бурканова Ольга Володимирівна ( каб.3-106)

Гр.№1

1.      Горобець Богдан Ігорович

2.      Гутгарц Софія Геннадіївна 

3.      Коцюбинський Максим Романович

4.      Кривенок Олексій Васильович

5.      Кім Віктор Олексійович

6.      Оліус  Надія Валеріївна

7.      Пономаренко Андрій Васильович

8.      Сологуб Гліб Сергійович

9.      Харченко Анастасія Сергіївна

10. Черніков Андрій Антонович

Гр..№2

1.      Гребенік Костянтин Костянтинович

2.      Музиченко Дар'я Олександрівна

Пархоменко Олена Валеріївна  ( каб.3-206)

1.      Гордієнко Ангеліна Миколаївна

2.      Іщенко Лілія Сергіївна

3.      Лавірко Ярослава Романівна

4.      Музиченко Дар'я Олександрівна

5.      Кривенок Олексій Васильович

 Генсицька Олена Іванівна ( каб. 3-308)

1.      Соколовська Олександра Євгенівна

2.      Утробіна Марія Пилипівна

 Гребенщикова Олена Анактоліївна ( каб. 3-308)

1.      Пономаренко Андрій Васильович

2.      Чернікрв Андрій Антонович

 Бобрулько Наталія Григорівна ( каб. 3-306)

1.      Іщенко Лілія Сергіївна

2.      Журавльов Антон Юрійович

ОФIЦIЙНI САЙТИ
adamant Nline