Електронні підручники

НАБІР ДО 1 КЛАСУ 2019-2020 Н.Р.

мікрорайон нашої гімназії
вул. Драгоманова, 23, 23 а, 23 6, 25, 27, 31,31 а, 31 6,31 в, 40, 42, 42 а, 44 а;
просп. Бажана Миколи, 1 м.

Перелік документів для зарахування до 1 класу
Для зарахування необхідно підтвердити місце проживання дитини або одного з батьків відповідно до території обслуговування гімназії та надати:
- документ, що підтверджує проживання дитини (батьків) на закріпленій території обслуговування (копія).заяву від одного з батьків або осіб, що їх замінюють. (заповнюється в навчальному закладі);
- копію свідоцтва про народження;
- медичну довідку 086/1о. (завантажити »»»);
- карту щеплень 063-0;
- фото 3х4.
Всі документи подаються в папці прозоро-закритій на кнопці. Документи мають подавати батьки дитини або особи,що їх замінюють.
Ваші питання
Поставити питання* *Перш, ніж поставити питання, прочитайте архів. Там Ви, напевно, знайдете відповіді на свої питання.
Автор питання: Тетяна  Дата: 01:11:2019 питання:450

Доброго дня! Можливо перевести дитину до 3 класу , як що вона приписана у мікрорайоні гімназії

Відповідь:
-Доброго дня! При наявності вільних місць. Нажаль зараз вільних місць немає.

Автор питання: Marta  Дата: 30:10:2019 питання:449

Добрый день.
Подскажите, почему гимназия до сих пор не переведена на "шведский стол", как это положено?
Почему ребенок, который на пути выздоровления после болезни, не до конца пройденными симптомами, при освобождении от урока физкультуры вынужден переодеваться с школьной формы в спортивную? Для чего, зачем? Какая цель? Почему не просто переобуться и присутствовать на уроке? Зачем лишний раз подвергать ребенка некорректным и бессмысленным пореодеванием? Почему тогда те, кто освобожден от бассейна не переодевается в купальники и сидит? Обьясните!

Відповідь:
-Доброго дня!з 04.11.19р в шкільній їдальні організовано мультипрофільне харчування учнів 1-4х класів.
Стосовно Вашого запитання щодо уроків фізичної культури: якщо Ваша дитина має довідку звільнення від уроку після хвороби, варто лише нагадати про це вчителю, адже інформацію про кожного учня запам*ятати важко, потім може знаходитися в залі у змінному взутті, переодягатися не обов*язково.

Автор питання: Максим  Дата: 17:10:2019 питання:448

Чи може дитина не з мікрорайону гімназії поступити у школу? Коли відбудеться відбір? І які будуть тести? Що треба знати першокласникам? Чи є якась підготовка до тестів?

Відповідь:
-Доброго дня! В цьому році прийом дітей не з мікрорайону відбувався за наявності вільних місць. Тестів не було. З приводу прийому на 2020/2021 навчальний рік, слідкуйте за інформацією на сайті.

Автор питання: Олена  Дата: 07:10:2019 питання:447

Доброго дня! Дитина наразі навчається в 8 класі ліцею «Інтелект». Чи можна посеред навчального року (в жовтні) перевести дитину до вас? На яких умовах?

Відповідь:
-Доброго дня! Переведення можливе при наявності вілних місць. Наразі вільних місць немає.

Автор питання: Ольга  Дата: 19:08:2019 питання:446

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка,коли відбудеться свято першого звоника для першачків,в неділю чи в понеділок? Дякую.

-Свято відбудеться у понеділок 02.09.2018 о 8:30

Автор питання: Марія  Дата: 18:08:2019 питання:445

Доброго дня !
Підкажіть , будь ласка , чи можливо потрапити до восьмого класу ?

Відповідь:
-Доброго дня! При наявності вільних місць. Телефонуйте до гімназії.