Електронні підручники

НАБІР ДО 1 КЛАСУ 2019-2020 Н.Р.
ОГОЛОШЕННЯ

Загальні збори батьків майбутніх першокласників відбудуться 14.06.2019 о 18год. 30хв. в актовій залі гімназії.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Зарахування до 1 класу на вільні місця не відбуватиметься у зв'язку із великою кількістю поданих заяв, що приймаються у першу чергу (Наказ МОНУ "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" № 367 від 16.04.2018).

Перелік документів для зарахування до 1 класу
Для зарахування необхідно підтвердити місце проживання дитини або одного з батьків відповідно до території обслуговування гімназії та надати:
- документ, що підтверджує проживання дитини (батьків) на закріпленій території обслуговування (копія).заяву від одного з батьків або осіб, що їх замінюють. (заповнюється в навчальному закладі);
- копію свідоцтва про народження;
- медичну довідку 086/1о. (завантажити »»»);
- карту щеплень 063-0;
- фото 3х4.
Всі документи подаються в папці прозоро-закритій на кнопці. Документи мають подавати батьки дитини або особи,що їх замінюють.
Ваші питання
Поставити питання* *Перш, ніж поставити питання, прочитайте архів. Там Ви, напевно, знайдете відповіді на свої питання.
Автор питання: Влада  Дата: 20:05:2019 питання:439

Доброго дня! Підкажіть будь ласка умови вступу до 10 класу . Дякую!

Відповідь:
-Добрий день! Прийом можливий лише при наявності вільних місць, яких наразі немає.

Автор питання: Ніна  Дата: 18:05:2019 питання:438

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, коли можна подати документи до 5 класу

Відповідь:
-Добрий день! Додаткового набору до 5 класу не буде. Прийом можливий лише при наявності вільних місць, яких наразі немає.

Автор питання: Віта  Дата: 15:05:2019 питання:436

Доброго дня!
Як дізнатись про наявність вільних місць у гімназії? Цікавить вступ до 8-го класу.На жаль на сайті цю інформацію не знайшла.
Дякую .

Відповідь:
-Доброго дня! Прийом можливий лише при наявності вільних місць. наразі вільних місць немає.

Автор питання: Ольга  Дата: 24:04:2019 питання:435

Доброго дня! Чи проводите ви набір учнів до 1 класу, які не зареєстровані на закріпленій за школою території? Якщо так, то коли можлива подача документів?

Відповідь:
-Добрий день. При наявності вільних місць. Інформація з*явиться наприкінці травня.

Автор питання: Людмила  Дата: 23:04:2019 питання:434

Доброго дня! За якою програмою навчатимуться першокласники 2019-2020 навчально року? Дякую

Відповідь:
-За програмою під керівництвом Савченко О.Я.

Автор питання: Анастасія  Дата: 19:04:2019 питання:432

Доброго вечора! Як можно потрапити до вас у 10-й клас, чи є у вас наразі вільні місця?

Відповідь:
-Добрий день. При наявності вільних місць. Слідкуйте за оголошеннями на сайті.