Електронні підручники

НАБІР ДО 1 КЛАСУ 2018-2019 Н.Р.
До уваги батьків!

Закріплений мікрорайон. вул. Драгоманова 23, 23а, 23б, 25, 27,31,31а,31б,31в,40,42,42а,44а. пр. М.Бажана 1м

Перелік документів
Перелік документів для зарахування до 1 класу:

1. Копія свідоцтва про народження дитини.
2. Довідка 086+ щеплення. (завантажити »»»)
3. Заява батьків (пишеться в закладі).
4. Документ, що підтверджує проживання дитини (батьків) на закріпленій території обслуговування (копія).
5. 2 фото 3х4
Всі документи подаються в папці прозоро-закритій на кнопці. Документи мають подавати батьки дитини або особи,що їх замінюють.
Ваші питання
Поставити питання* *Перш, ніж поставити питання, прочитайте архів. Там Ви, напевно, знайдете відповіді на свої питання.
Автор питання: Ирина  Дата: 23:01:2019 питання:400

Доброго дня. Подскажите, пожалуйста, дом по ул. Драгоманова 40 З закреплен за вашей школой?
Имеется ввиду для вступления в 1 - й класс

Відповідь:
-Доброго ранку! Так, будинок по вулиці Драгоманова 40 закріплений за гімназією.

Автор питання: Алексей  Дата: 23:01:2019 питання:399

Скажите пожалуйста, когда начнется прием документов для зачисления в первый класс?

Відповідь:
--Доброго дня! Зараз такої інформації ще не має. Слідкуйте за оголошеннями на сайті.

Автор питання: Альона  Дата: 23:01:2019 питання:398

Добрий день, дуже турбує питання, чому не передбачено альтернативні заняття для дітей,які не займаються в басейні (після хвороби або по інщим причинам), вони 2 години втрачають безглуздо час, граються,бьються, бешкетують в коридорі, в очікуванні , коли закінчаться уроки плавання, дуже хочеться,щоб гімназія забезпечила на 2 уроки дітям заняття ( хореографія, фізкультура). Будь ласка, зверніть на це увагу. Дякую.

Відповідь:
-Доброго дня. Нажаль, ми не маємо можливості створити додаткові уроки для дітей, що не відвідують басейн чи фізкультури. Це додаткове навантаження яке не передбачено навчальним планом.

Автор питання: Галина  Дата: 21:01:2019 питання:397

Доброго дня! Коли можна буде подавати документи для вступу до першого класу у 2019 році?

Автор питання: Елена  Дата: 20:01:2019 питання:396

Добрый день, подскажите, пожалуйста, есть ли подготовительные курсы при школе, и с какого возроста можно записывать ребёнка? Спасибо заранее за ответ

Відповідь:
-Доброго дня! Таких курсів немає.

Автор питання: Галина  Дата: 18:01:2019 питання:395

Добрий день. Коли можна буде подавати документи для зарахування до 1-го класу?