НАБІР ДО 1 КЛАСУ 2017-2018 Н.Р.
Вчителі 1 класів 2017-2018 н.р.

Ліснічіна М.М.

Лєснічіна Маргарита Михайлівна
Вчитель вищої категорії;старший вчитель
У школі працює з 1994 року

Парасюк Т.Н.

Парасюк Тетяна Миколаївна
Вчитель вищої категорії, старший вчитель
У школі працює з 1994 року

Саченко  Лариса Володимирівна
Вчитель першої категорії
У школі працює з 2017  року

Ваші питання
Поставити питання* *Перш, ніж поставити питання, прочитайте архів. Там Ви, напевно, знайдете відповіді на свої питання.
Автор питання: Тетяна  Дата: 17:08:2017 питання:274

Доброго дня!
з наступного року (нр 2018-2019) маємо бажання перевести дітей до 5 класу вашої гімназії.
підкажіть будь-ласка коли ми можемо підійти щоб записати дітей?
Дякую

Відповідь:
Доброго дня! Телефонуйте 564-90-81. Зарахування відбудеться при наявності вільних місць.

Автор питання: Вікторія  Дата: 17:07:2017 питання:273

Добрий день! Моя дитина дуже хотіла вступити в вашу гімназію, але ми пропустили час що б подати документи. Чи можна в серпні подати документи або на другий семестрт?

Автор питання: Анастасия Мартынюк  Дата: 06:07:2017 питання:272

Добрый день! В этом году очень сильно пролетели с 1 классом, прошли собеседование в другой школе, а в списках не нашли себя....... Теперь реально паника, а девочке 6 лет, она у нас росленькая, не хотелось бы ждать до 7! Скажите пожалуйста реально к вам попасть в 1 класс??? Или очень прошу совета или рекомендацию другой школы если к вам поздно) спасибо огромное буду рада ответу и каждой подсказочке)

Автор питання: Наталья  Дата: 20:06:2017 питання:271

Добрый день. Семья переезжает в Киев из Днепра. Ребенок переходит в 6 класс. Учится по программе " Интеллект Украины". Есть ли свободные места в 6-й класс. До какого числа нужно подать документы и как проходит собеседование?

Відповідь:
-Доброго дня! Телефонуйте 564-90-81. Зарахування відбудеться при наявності вільних місць!!!

Автор питання: Леся  Дата: 06:06:2017 питання:270

Добрий день :)
Скажіть , де Ви рекомендуєте пройти підготовку до школи (до 1-го класу) ? Наскільки мені відомо , у Вас підготовчих занять немає !?

Відповідь:
Доброго дня, ми не можемо надати Вам пораду з приводу першого питання. В гімназії підготовчих занять немає.

Автор питання: Вікторія  Дата: 28:05:2017 питання:269

Добрий день!Моя донька 1 класу. Ми переїжджаємо.У нас може бути така можливість вчитись у гімназії в 2 класі? Які документи необхідно мати?

Відповідь:
Доброго дня, нажаль на цій паралелі немає вільних місць.