Електронні підручники

НАБІР ДО 1 КЛАСУ 2019-2020 Н.Р.
!!Онлайн-реєстрація для визначення зручного для Вас часу подачі документів, зарахування дітей до 1-х класів!!
До уваги батьків!
Відповідно до розпорядження Дарницької районної в місті Києві Державної адміністрації № 88 від 18.02.2019 " Про закріплену за закладами загальної середньої освіти Дарницького району м. Києва Територія обслуговування
Територія обслуговування, закріплена за Гімназією №315: вул. Драгоманова 23, 23а, 23б, 25, 27,31,31а,31б,31в,40,42,42а,44а. пр. М.Бажана 1м
Шановні батьки!
Правом першочергового зарахування до навчального закладу користуються діти, які проживають на території обслуговування (зареєстровані, і ті, які підтвердили це документами).
Прийом документів розпочинається 04 квітня 2019р
та завершиться 31 травня 2019р.
З 26.03.2019 для батьків майбутніх першокласників на сайті гімназії розпочнеться електронна реєстрація, де можна обрати зручний для Вас час, щоб підійти до гімназії та подати необхідні документи. Щоб оптимізувати роботу системи просимо зареєструватись в період з 04.04-04.05. Для братиків/сестричок та співробітників навчального закладу реєстрацію буде відкрито з 03.05.2019. по 31.05.2019р.
Перелік документів для зарахування до 1 класу
Для зарахування необхідно підтвердити місце проживання дитини або одного з батьків відповідно до території обслуговування гімназії та надати:

- документ, що підтверджує проживання дитини (батьків) на закріпленій території обслуговування (копія).заяву від одного з батьків або осіб, що їх замінюють. (заповнюється в навчальному закладі);

- копію свідоцтва про народження;

- медичну довідку 086/1о. (завантажити »»»);

- карту щеплень 063-0;

- фото 3х4.

Всі документи подаються в папці прозоро-закритій на кнопці. Документи мають подавати батьки дитини або особи,що їх замінюють.

Ваші питання
Поставити питання Назад

Заповніть необхідні поля * й натисніть кнопку "Відправити".
Полe "e-mail" не обов'язково для заповнення. Ваша електронна адреса доступна тільки адміністраторові сайту.
Ваше ім`я: *
Питання: *