Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско
Стоп булінг!
НОВИНИ ГIМНАЗІЇ
25 листопада 2021
В рамках співпраці з International Language Centre https://ilc.org.ua/ серед учнів 9-11-х класів нашої гімназіі були проведені безкоштовні пробні тести B1 Preliminary (55 учнів) та Cambridge First (65 учнів) відповідно.
Оригінальні тести складаються з 5 модулів – Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking.
17 листопада 2021р.
Комісія з надзвичайних ситуації міста ухвалила рішення з наступного понеділка, 22 листопада, відновити очне навчання в столичних школах. Для учнів усіх класів.
14 листопада 2021р.
Вітаємо учня 10-А класу Ростислава Мартинюка з перемогою на чемпіонаті світу з Джиу Джитсу, що відбувся в Абу Дабі у період з 10 по 17 листопада. Успіхів та подальших перемог!
24 вересня 2021р.
У рамках тижня з безпеки життєдіяльності, учні 10-А класу гімназії 315 вчилися надавати першу медичну допомогу під керівництвом вчителів та професійних лікарів.
23 вересня 2021р.
21 вересня увесь світ відзначає День Миру.
Учні 9Г класу долучилися до свята,взявши участь у квесті Миру. На юнаків та юнок чекали 6 різних кімнат із завданнями, призи-смаколики та купа позитивних емоцій. І звичайно ж, удосконалення навичок та умінь ,здобутих на уроках англійської мови, адже увесь квест проведено англійською!
22 вересня 2021р.
У рамках тижня з безпеки життєдіяльності учні гімназії №315 побували в гостях у рятувальників 24ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Києва.
Під час екскурсії відбулася зустріч, у ході якої обговорювалися питання пожежної безпеки та дії під час надзвичайних ситуацій.
Пожежно-рятувальна команда продемонструвала автопарк пожежно-рятувальної техніки.