Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско

НОВИНИ ГIМНАЗІЇ

13 жовтня 2020р
На сайті розміщено форми організації навчально-виховного процесу вчителя німецької мови Радченко Тетяна Сергіївна
Голова МО вчителiв німецької мови.
Методична проблема,
над якою працює Ефективність використання методу проєктів у процессі вивчення німецької мови
Заходи Майстер-клас для молодих спеціалістів по організації позакласних заходів з метою
зацікавлення учнів у вивченні іноземних мов.
Тема квесту – « Deutschland -Wintermärchen «(04/12/2022)
Відкритий урок на тему: «Наша квартира.В меблевому магазині. Прийменники місця»(3/112/2020)

13 жовтня 2020р
На сайті розміщено форми організації навчально-виховного процесу вчителя математики і фізики
Учитель математики і фізики гімназії №315 з поглибленим вивченням
іноземних мов Дарницького району м. Києва
Проблема над якою працюю: «Формування навчальної мотивації учнів під час вивчення математики в умовах дистанційного (онлайн) навчання».
Кваліфікаційна категорія вища, звання «старший-учитель» .

2 жовтня 2020р.
Дорогі вчителі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Вітання вчителям гімназії №315 від учнівського самоврядування »»»

4 вересня 2020р.
На сайті розміщено:
1. "Освітня програма гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов для 1-3 класів на 2020-2021 навчальний рік"
2. "Освітня програма гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов для 4-11 класів на 2020-2021 навчальний рік"

Ознайомитись з програмами »»»