Початок
Новини
Адміністрація
Викладачі
Прийом до гімназії
Методична робота
Науково-практична робота
Батькам
Електронні підручники
Наш відпочинок
Фото Вiдео Галерея
ПАШ Юнеско
Самоврядування
Медалісти гімназії
Журнал гімназії
Спортивний комплекс
Наші нагороди
Вакансії
Контакти



Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов
Юнеско Юнеско
НОВИНИ ГIМНАЗІЇ

Анонси новини

6 листопада 2018

6 листопада 2018 року в гімназії № 315 м. Києва відбувся урок міжпредметних зв'язків Історії України та Громадянської освіти.....


3 вересня 2018р.

1 вересня - зустріч зі школою, учителями, друзями і звичайно свято - "Першого дзвоника". На це свято, як ніколи, .....


1 вересня 2018р.

Вітаємо з Днем Знань! У цей день всім учням і вчителям бажаємо міцного здоров’я, терпл.....


21 серпня 2018р

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! 1.Батьківські збори батьків майбутніх першокласників та учнів нового 5-Г класу відбудуться 29 серпня 2018р. .....


17 травня 2017р

В гімназії відбулася педагогічна нарада з порядком денним «Про вибір підручників для учнів 1-го класу». Ухвалили: 1.Обрат.....


16 травня 2018р.

Вітаємо Кутас Аліну ученицю 5-Г класу гімназії №315, яка посіла II місце на Регіональному етапі конкурсу «Охорона прац.....


5 травня 2018

Відбувся районний конкурс "Київський вальс-2018",в якому прийняли участь випускники гімназії №315. Цього року конкурс краси і .....


19.04.2018

19 квітня в гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов пройшов День ЦО за участі команди 24 Державної по.....


Новини

Показати всі новини

5 лютого 2014р.

Вітаємо переможців районного туру учнівських олімпіад !

Німецька мова
Сидоренко Анастасія 11-А клас І місце
Французька мова
Куць Дмитро 9-А клас І місце
Хімія
Нещерет Дар’я 7-В клас І місце
Екологія
Паньків Діана 11-А клас І місце
Фізична культура
Абрамов Андрій 11-А клас І місце
Горло Мирослава 11-В клас І місце
Географія
Заєць Ольга 8-Б клас І місце
Федорищенко Іванна 9-В клас І місце
Малова Тетяна 10-А І місце
Сидоренко Анастасія 11-А клас І місце
Офісні технології
Шароварський Костянтин 10-А клас І місце
Трудове навчання
Шпаченко Катерина 9- А клас І місце
Бавзалук Дар’я 10-Б клас І місце

Повний список призерів районного туру учнівських олімпіад »»»




ОФIЦIЙНI САЙТИ
adamant Nline

bigmir)net TOP 100