糿
-
i
糿
糿



ó 315
ʲͲ ˲ϲ, ( ).2018-2019 ..

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ

ЗАХИСТУ  НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ

РОБІТ МАН

2018-2019н.р.

 

Сова Даша     9-В клас  2 місце

українська література (керівник – Нещерет О.В.)

Река Катерина    9-Г клас  3 місце

українська мова (керівник – Євглевська Н.А.)

Бурдун Іванна  9-Г клас  2 місце

англійська мова ( керівник – Терещенко Т.В.)

Гарбуз Даша  9-Д клас 3 місце

англійська мова (керівник – Терещенко Т.В.)

релігієзнавство (керівник – Ярмолай Л.М.)

Шабанова Анастасія  9-Б клас  2 місце

англійська мова ( керівник – Рубан Г.В.)

Кравцова Софія 9-А клас  3 місце

етнологія ( керівник – Ярмолай Л.М.)

Болгар Тимофій  9-Г клас 2 місце

етнологія ( керівник – Бичковська Г.Є.)

Гребенщиков Євген 9-А клас 3 місце

фізика ( керівник – Гребенщикова О.А.)

Шкурупій Ульяна 9-В клас 3 місце

Мистецтвознавство ( керівник – Соколянська Г.П.)

Грохоцький Андрій  10-Г клас 3 місце

літ.творчість (керівник–Гловацька В.О.)

Бабич Тетяна 10-Г клас 3 місце

Психологія (керівник – Шандрук Н.В.)

Гордієнко Ангеліна 10-А клас 2 місце

географія (керівник – Пархоменко О.В.)

Депутат Анастасія  10--Г клас 3 місце

зарубіжна література (керівник – Квятковська Ю.А.)

Кшевецький Ілля 10-А клас 3 місце

етнологія (керівник – Бурканова О.В.)

Рябкова Софія 10-Г клас 3 місце

українська література ( керівник – Гловацька В.О.)

Пащенко Марія 11-А клас 3 місце

економіка ( керівник – Ситник Н.І.)

Корабльов Микола 11-А клас  1 місце

англійська мова (керівник – Любич В.В.)

Ботвиник Михайло 11-А клас  1 місце

зарубіжна література (керівник – Квятковська Ю.А.)

Ботвиник Анна 11-А клас 2 місце

етнологія (керівник – Бондарчук О.Л.)

Халюков Дмитро 11-В клас 3 місце

етнологія (керівник – Бондарчук О.Л.)

Павлечко Олексій   11-Б клас      2 місце

історія України (керівник – Бондарчук О.Л.)

Катаєва Ольга   11-В клас  3 місце

літ.творчість (керівник – Квятковська Ю.А.)

Чернуха Анастасія 11-А клас 3 місце

зарубіжна література (керівник – Квятковська Ю.А.)

 

 

Призери міських олімпіад

у 2018-2019 н.р.

 

Новак М. – 2 місце    укр.мова      9-Д клас   ( вчитель – Нещерет О.В.)

Ботвиник М. – 3 місце  хімія    11-А клас ( вчитель – Бобрулько Н.Г.)

Васильєва О. – 2 місце  англ..мова  9-В клас ( вчитель – Наконечна Ю.В.)

Бевзенко М. – 2 місце  англ..мова  11-А клас ( вчитель – Ткаченко Н.К.)

Черних І. – 3 місце  англ..мова  10-Б клас ( вчитель – Ващук Г.К.)

Бабич Т. – 1 місце біологія 10-Г клас ( вчитель – Шандрук Н.В.)

Футимський Ю. – 2 місце  географія  9-Д клас ( вчитель – Бірюк О.Г.)

Литовченко Н. – 3 місце географія 9-Д клас ( вчитель – Бірюк О.Г.)

Медведська М. – 3 місце географія 10-Б клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)

Сошко М. - 3 місце географія 10-А клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)

Корабльов М. - 1 місце географія 11-А клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)

Дєхтєроьв К. - 2 місце географія 11-А клас ( вчитель – Пархоменко О.В.)

Сатановський Д. – 1 місце франц. мова 9-В клас ( вчитель – Кузьменко Ю.Ф.)

Зінченко А. – 3 місце технології  10-Б клас ( вчитель – Письменська С.Є.)

Шевченко В. – 3 місце  історія 10-Б клас ( вчитель – Бурканова О.В.)

Чернишев А. – 2 місце німецька мова 9-Д клас ( вчитель  - Бондар І.С.)

Ботвиник М. – 3 місце німецька мова 11-А клас ( вчитель – Бондар І.С.)

Корабльов М. – 3 місце фізика 11-А клас ( вчитель- Содома І.П.)

Ботвиник А. – 3 місце лінгвістика 11-А клас ( вчитель- Любич В.В.)

 

 

 

III
adamant Nline