Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско
Електронні підручники
Стоп булінг!
ШКІЛЬНІ СВЯТА
1вересня - зустріч зі школою, учителями, друзями і звичайно свято - "Першого дзвоника". На це свято, як ніколи, приходить багато гостей - батьки учнів, друзі школи, наші випускники, представники Харківської районної адміністрації м.Києва, гості з районного і міського відділу освіти. Звучать поздоровлення, напуття вчителям і учням. ... Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

У школі проходить безліч різноманітних заходів. Одні з них традиційні для всіх шкіл, інші належать нам.
 Святкування "Дня вчителя" супроводжується красивою виставкою "Осінь золота", а так само концертом, у якому після довгого літнього відпочинку хочуть виступити всі класи.

Серед великої кількості заходів, що проводяться в школі, виділяється, найбільш улюблене й дороге свято - "День народження школи". Це сплеск ідей, фантазій і талантів учнів, батьків і вчителів. Це всіма улюблені конкурси КВК,Міс і Містер

Після Дня народження школи, коли ми віддаємо належне творчості, приходить день, коли ми ушановуємо розум. День Наума - 14 грудня. У цей день нашим маленьким відмінникам із початкової школи вручають "золоті" медалі, учнів середніх класів нагороджують орденами, а старшокласників присвячують у магістри наук.

Прощання з букварем - перше свято малят, а потім у школі починається підготовка зустрічі Нового року.До нового року традиційно готуються випускні класи. Цього року до них приєдналися 8-і і 10-і класи. Для малят показали добру новорічну казку, у якій самі діти допомагали знайти Снігурку і Діда Мороза, рятували своїх вчителів і, звичайно, танцювали. Для середніх класів підготували мім - казку "Царівна - Жаба". А на старші класи чекав новорічний сюрприз - концерт української співачки Ліни Скачко.

Відразу після канікул, в останню п'ятницю січня, школа запрошує батьків, традиційний концерт "Усі зірки тут". По дорозі до актового залу батьки, гості, можуть побачити творчі виставки, на яких представлені кращі роботи наших школярів. А на концерті батькам покажуть усе саме цікаве і талановите. Через тиждень після великого прийому для батьків, школа влаштує прийом меншого розміру - прийом випускників. Для них ми робимо міні-концерт, причому, у цьому концерті беруть участь і самі випускники. За їхніми словами, це дає їм можливість відчути себе знову дітьми, за яких хвилюються, переживають і яких люблять.

Лютий і березень пов'язані з іменами двох стовпів літератури, української і російської, - Пушкін і Шевченко. У дні поезії проходять конкурси читців, знавців творчості, і життя великих людей двох народів.

14лютого - уся школа гуде з нетерпіння, у цей день усі закохані і просто гарні друзі посилають один одному валентинки. Шкільна пошта не встигає переробляти кореспонденцію, що надходить, і розносити її по призначенню.

На перше весняне свято вчителя показують своє уміння в створенні домашнього затишку: хтось приносить вишивки, хтось плетені серветки, хтось в'язані вироби. Перелічити таланти наших учителів дуже складно, тому що ми - майстри на всі руки.

Квітень - це місяць, що сполучає в собі різні заходи від гуморини (1 квітня) до дня жалобу (26 квітня - Чорнобиль!!!); від спортивних змагань - до дня здоров'я, до побудови школи на день цивільної оборони.

Травень у школі - самий най гарячий місяць, що ми, нарешті, присвячуємо навчанню, тому що часу для одержання гарних оцінок зовсім мало. Закінчується рік радісно і сумно - лінійкою прощання зі школою і випускним вечором.

Щоб скрасити сухість урочистої частини випускного вечора, ми вирішили порушити вікову традицію алфавітного вручення атестатів. І тепер ми робимо це по номінаціях, поєднуючи в них випускників усіх 3-х класів. Це дає свої результати, тому що і самі випускники, і їхні батьки, не знають в якій номінації, вони знаходяться, із загостреною увагою стежать за подіями на сцені.
Ну, що ж, закінчилися святкові дні в навчальному році. Їх було багато, вони були різними. Але з ними не обмежується робота шкільного колективу. Є будні зі своїми маленькими не традиційними святами, перемогами і поразками. Проходять міні КВК по різних предметах, брейн-ринги, вікторини. Заповнюється книга рекордів школи. Працюють секції, гуртки і студії. Запрошуються цікаві люди, проходять лекції і бесіди.