Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско
Початок
Новини
Адміністрація
Викладачі
Прийом до гімназії
Методична робота
Науково-практична робота
Батькам
Електронні підручники
Наш відпочинок
Фото Вiдео Галерея
ПАШ Юнеско
Самоврядування
Медалісти гімназії
Журнал гімназії
Спортивний комплекс
Наші нагороди
Стоп булінг!
Контакти
ОФIЦIЙНI САЙТИ
adamant Nline
ШКІЛЬНІ СВЯТА
1вересня - зустріч зі школою, учителями, друзями і звичайно свято - "Першого дзвоника". На це свято, як ніколи, приходить багато гостей - батьки учнів, друзі школи, наші випускники, представники Харківської районної адміністрації м.Києва, гості з районного і міського відділу освіти. Звучать поздоровлення, напуття вчителям і учням. ... Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

У школі проходить безліч різноманітних заходів. Одні з них традиційні для всіх шкіл, інші належать нам.
 Святкування "Дня вчителя" супроводжується красивою виставкою "Осінь золота", а так само концертом, у якому після довгого літнього відпочинку хочуть виступити всі класи.

Серед великої кількості заходів, що проводяться в школі, виділяється, найбільш улюблене й дороге свято - "День народження школи". Це сплеск ідей, фантазій і талантів учнів, батьків і вчителів. Це всіма улюблені конкурси КВК,Міс і Містер

Після Дня народження школи, коли ми віддаємо належне творчості, приходить день, коли ми ушановуємо розум. День Наума - 14 грудня. У цей день нашим маленьким відмінникам із початкової школи вручають "золоті" медалі, учнів середніх класів нагороджують орденами, а старшокласників присвячують у магістри наук.

Прощання з букварем - перше свято малят, а потім у школі починається підготовка зустрічі Нового року.До нового року традиційно готуються випускні класи. Цього року до них приєдналися 8-і і 10-і класи. Для малят показали добру новорічну казку, у якій самі діти допомагали знайти Снігурку і Діда Мороза, рятували своїх вчителів і, звичайно, танцювали. Для середніх класів підготували мім - казку "Царівна - Жаба". А на старші класи чекав новорічний сюрприз - концерт української співачки Ліни Скачко.

Відразу після канікул, в останню п'ятницю січня, школа запрошує батьків, традиційний концерт "Усі зірки тут". По дорозі до актового залу батьки, гості, можуть побачити творчі виставки, на яких представлені кращі роботи наших школярів. А на концерті батькам покажуть усе саме цікаве і талановите. Через тиждень після великого прийому для батьків, школа влаштує прийом меншого розміру - прийом випускників. Для них ми робимо міні-концерт, причому, у цьому концерті беруть участь і самі випускники. За їхніми словами, це дає їм можливість відчути себе знову дітьми, за яких хвилюються, переживають і яких люблять.

Лютий і березень пов'язані з іменами двох стовпів літератури, української і російської, - Пушкін і Шевченко. У дні поезії проходять конкурси читців, знавців творчості, і життя великих людей двох народів.

14лютого - уся школа гуде з нетерпіння, у цей день усі закохані і просто гарні друзі посилають один одному валентинки. Шкільна пошта не встигає переробляти кореспонденцію, що надходить, і розносити її по призначенню.

На перше весняне свято вчителя показують своє уміння в створенні домашнього затишку: хтось приносить вишивки, хтось плетені серветки, хтось в'язані вироби. Перелічити таланти наших учителів дуже складно, тому що ми - майстри на всі руки.

Квітень - це місяць, що сполучає в собі різні заходи від гуморини (1 квітня) до дня жалобу (26 квітня - Чорнобиль!!!); від спортивних змагань - до дня здоров'я, до побудови школи на день цивільної оборони.

Травень у школі - самий най гарячий місяць, що ми, нарешті, присвячуємо навчанню, тому що часу для одержання гарних оцінок зовсім мало. Закінчується рік радісно і сумно - лінійкою прощання зі школою і випускним вечором.

Щоб скрасити сухість урочистої частини випускного вечора, ми вирішили порушити вікову традицію алфавітного вручення атестатів. І тепер ми робимо це по номінаціях, поєднуючи в них випускників усіх 3-х класів. Це дає свої результати, тому що і самі випускники, і їхні батьки, не знають в якій номінації, вони знаходяться, із загостреною увагою стежать за подіями на сцені.
Ну, що ж, закінчилися святкові дні в навчальному році. Їх було багато, вони були різними. Але з ними не обмежується робота шкільного колективу. Є будні зі своїми маленькими не традиційними святами, перемогами і поразками. Проходять міні КВК по різних предметах, брейн-ринги, вікторини. Заповнюється книга рекордів школи. Працюють секції, гуртки і студії. Запрошуються цікаві люди, проходять лекції і бесіди.