Перелік послуг, робіт, та товарів які надійшли до гімназії від ГО "Піклувальна Рада гімназії №315"
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листовад Грудень
Перелік товарів переданих від Громадської Організації "Піклувальна рада гімназії №315" та подарунків

Перелік послуг, робіт та товарів які надішли до гімназії від

Громадської організації «Піклувальна рада гімназії №315»

у вересні 2017 р.

Найменування статті витрат

Витрати, грн

На кожну дитину

1

Питна вода  в бутлях

329

2

Охорона обєктів гімназії ( 2 цілодобових охоронця, оскільки в навчальному закладі дві окремі будівлі, та один охоронець який патрулює територію гімназії і навчальний заклад) та обслуговування кнопки термінового виклику груп швидкого реагування.

55000

3

Послуга «SMARSY» для учнів та їх батьків: обробка даних про навчально виховний процес.(інформування щодо успішності дітей(всі поточні, тематичні, семестрові та річні оцінки із зазначенням щодо оцінки та типу роботи за яку вона була отримана), прогнозування семестрових та річних оцінок, повна детальна інформація щодо входу та виходу дитини із зазначенням порушень(запізнення та пропусків), розклад занять, який враховує належність дитини до підгрупи з тих предметів, які поділяються на групи, інформація щодо зауважень вчителів, що отримані дитиною, різноманітна довідкова та статистична інформація щодо класу та навчального закладу)

51048

4

Обслуговування акваріумів.  Шість акваріумів:1000л, 700л, 600л, 400л,150л,120 л.

5400

5

Охорона 3х комп’ютерних кабінетів гімназії.(Управління поліції охорони в м. Києві)

6

Послуга «SMARSY» для батьків учнів: мобільне інформування батьків учнів  гімназії № 315 (Щоденне миттєве СМС-інформування батьків щодо кожного входу дітей до гімназії та кожного виходу з гімназії(без обмежень щодо кількості повідомлень), СМС-інформування батьків щодо важливих подій у гімназії, оголошення класних керівників та адміністрації навчального закладу)

60265

7

Сервісне технічне обслуговування системи контролю відвідування та обліку навчального та робочого часу, оновлення програмного забезпечення.

5284

8

Технічне обслуговування турнікетів.

2050