Електронні підручники

Перелік послуг, робіт, та товарів які надійшли до гімназії від ГО "Піклувальна Рада гімназії №315"
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
Перелік товарів переданих від Громадської Організації "Піклувальна рада гімназії №315" та подарунків

Перелік послуг, робіт та товарів які надішли до гімназії від

Громадської організації «Піклувальна рада гімназії №315»

у вересні 2018 р.

Найменування статті витрат

Витрати, грн

1

Заправка картриджів принтерів для гімназії № 315

2890

2

Питна вода  в бутлях

399

3

Комплектуючі для ремонту системи опалення басейну

4

Послуга охорони обєктів гімназії (2цілодобових охоронця, оскільки в навчальному закладі дві окремі будівлі, та один охоронець який патрулює територію гімназії і навчальний заклад) та обслуговування кнопки термінового виклику груп швидкого реагування.

60000

6

Послуга з ремонту та улаштування підвісної стелі їдальні гімназії №315

7

Послуга мобільного інформування батьків учнів  гімназії № 315 (Щоденне миттєве СМС-інформування батьків щодо кожного входу дітей до гімназії та кожного виходу з гімназії(без обмежень щодо кількості повідомлень), СМС-інформування батьків щодо важливих подій у гімназії, оголошення класних керівників та адміністрації навчального закладу))

67659

8

Послуга обробка даних про навчально виховний процес.(інформування щодо успішності дітей(всі поточні, тематичні, семестрові та річні оцінки із зазначенням щодо оцінки та типу роботи за яку вона була отримана), прогнозування семестрових та річних оцінок, повна детальна інформація щодо входу та виходу дитини із зазначенням порушень(запізнення та пропусків), розклад занять, який враховує принадлежність дити до підгрупи з тих предметів, які поділяються на групи, інформація щодо зауважень вчителів, що отримані дитиною, різноманітна довідкова та статистична інформація щодо класу та навчального закладу)

54540

9

Послуга обслуговування акваріумів.  Шість акваріумів:1000л, 700л, 600л, 400л,150л,120 л.

5550

10

Послуга охорони 3х комп’ютерних кабінетів гімназії.(Управління поліції охорони в м. Києві)

11

Послуга: сервісне технічне обслуговування системи контролю відвідування та обліку навчального та робочого часу,оновлення програмного забезпечення за  вересень 2018 р.

5654

12

Телекомунікаційні послуги гімназії № 315.ТОВ "Воля - Кабель"

13

Послуга технічнго обслуговування турнікетів за вересень 2018 р.

2050