Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско

Список дітей зарахованих у 10-й клас 2020-2021 н.р.
10А (каб.3-203)
1. Антонець Дар’я Олександрівна  
2. Бабаков Анатолій Пилипович
3. Гордієнко Вікторія Вікторівна
4. Драч Дар"я Андріївна
5. Іваненко Дарина Павлівна
6. Каракай Сергій Олександрович
7. Козлова Ірина Володимирівна
8. Корицький Євген Андрійович
9. Красун Софія Павлівна
10. Кудрик Єлизавета Андріївна
11. Маяцька Софія Сергіївна
12. Молебна Марія Сергіївна
13. Переходьмо Анна Юріївна 
14. Плющ Катерина Юріївна  
15. Рева Анатолій Олексійович 
16. Рябцев Максим Сергійович
17. Салюк Іванна Сергіївна
18. Сердюк Володимир Вікторович
19. Сирота Владислава Володимирівна
20. Супрун Максим Олексійович 
21. Тупчієнко Марина Ігорівна
22. Унтілова Марія Ігорівна
23. Хатян Олена В’ячеславівна
24. Чорна Анастасія Олександрівна 
25. Шарабуряк Антон Мирославович
26. Шмиговська Альона Іванівна
27. Юрченко Олександра Геннадіївна
28. Яновська Софія Миколаївна
29. Ященко Марія Олексіївна
Класний керівник –    Мітя Наталія Юріївна


10Б (каб.1-307)
1. Анісімов Іван Олександрович
2. Афанасьєв Іван Олександрович
3. Бондар Антоній Олексійович
4. Бондаренко Анастасія Олексіївна
5. Васечко Софія Олександрівна
6. Градова Єлизавета Романівна
7. Жуковська Варвара Андріївна
8. Карпухіна Дар"я  Олександрівна
9. Килипенко Вікторія Володимирівна
10. Колібабчук Ірина Олександрівна
11. Костюк Нікіта Володимирович
12. Кузнєцова Софія Іллівна 
13. Лебедь Нікіта Сергійович
14. Летій Тимофій Євгенович
15. Максимов Андрій Вікторович
16. Макуха Вероніка Олександрівна
17. Маліновська Софія Сергіївна
18. Мансуров Максим Артурович
19. Машовець Марія Вадимівна
20. П"ятаков Всеволод Андрійович
21. Павлюк Марія Володимирівна
22. Пучінкін Григорій Юрійович
23. Руденко Тимофій Сергійович
24. Склярова Орина Юріївна
25. Степаненко Сергій Олексійович
26. Тепляков Григорій Артемович
27. Тякін Тарас Олексійович
28. Фоміна Поліна Владиславівна
29. Хижняк Анастасія Олександрівна
30. Чемерський Денис Денисович
31. Ярош Марія Володимирівна
32. Яхно Максим Олександрович
Класний керівник – Черненко Людмила Володимирівна


10В ( каб. 3-308)
1. Барабанов Олександр Олексійович
2. Верпахівський Кирило Вадимович
3. Голубиця Софія Сергіївна
4. Голубцова Софія Олександрівна
5. Дворак Катерина Романівна
6. Дяченко Кирило Микитович
7. Кириловський Володимир Володимирович
8. Копилов Ярослав Ігорович
9. Корейба Юлія В’ячеславівна
10. Костюк Аделіна Вікторівна
11. Костюк Данііл Вікторович
12. Кочешева Поліна Ігорівна
13. Кравчинська Вероніка Василівна 
14. Криворот Владислав Віталійович
15. Кузьменко Катерина Юріївна
16. Куцаєва Єлизавета Олександрівна
17. Куць Костянтин Васильович
18. Лантвойт Олег Максимович
19. Люлька Владислава Вікторівна
20. Михальчук Софія Романівна
21. Паньків Олексій Юрійович 
22. Пашкова Юліана Євгеніївна
23. Саурін Андрій Олександрович 
24. Свистун Маргарита Сергіївна
25. Сербін  Вєроніка Олексіївна
26. Скринник Арсен Сергійович
27. Студьонова Олеся Сергіївна
28. Тесленко Марія Олегівна
29. Хобта Данило Юрійович
30. Якименко Єлизавета В’ячеславівна
Класний керівник  - Гребенщикова Олена Анатоліївна


10Г ( каб. 3-106)
1. Бегов Даниїл Рустамович
2. Бобошко Валерія Володимирівна
3. Вашуков Євгеній Валентинович
4. Гаспарянц Аліса Павлівна
5. Голомутько Назарій  В’ячеславович
6. Калініченко Артем Михайлович
7. Каушан Данило Олегович
8. Клос Анастасія Арсеніївна
9. Конопацький Володимир Володимирович
10. Крупєй Єгор Сергійович
11. Кудрява Анна Ігорівна   
12. Лук’яненко Дмитро Анатолійович
13. Максимов Дмитро Сергійович
14. Мац Марія Тарасівна
15. Микитюк Дмитро Сергійович 
16. Нестеров Анатолій Сергійович
17. Соболевська Анна Русланівна
18. Стадніченко Валерія Вадимівна
19. Шевченко Даніїл Сергійович
20. Летягіна Анастасія Володимирівна
21. Михалюк Марія Юріївна
22. Очеретько Єлизавета Ігорівна
23. Васильков Антон Володимирович
24. Павлечко Анастасія Романівна
25. Пошкурлат Дар’я Гнатівна 
26. Усачов Деніс Андрійович
27. Хаджиу Данило Юрійович
28. ЧЧикалова Анастасія Олександрівна
29. Щербатюк Іван Валерійович
30. Логай Даніїл Павлович
Класний керівник -  Селіванова Оксана Валентинівна

ОФIЦIЙНI САЙТИ
adamant Nline