Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Юнеско Юнеско

Список дітей рекомендованих до зарахування в 5 клас на 2021-2022 н.р.

УВАГА! Довідки про прийом до гімназії №315 будуть видаватися 02.06 з 9.00 години в приймальні. Документи прийматимуться з 02.06 до 04.06. (у тому випадку, якщо документи учня вчасно не будуть подані, на ваше місце буде зарахована інша дитина)

Арнаут Андрій Олександрович
Барановський Максим Андрійович
Барановський Сергій Андрійович
Бєлецький Олександр Ярославович
Веретеннікова Анна Олександрівна
Верещака Оксана Станіславівна
Вінтер Варвара Дмитрівна
Вінтер Тетяна Дмитрівна
Галичина Тамара Олегівна
Герасименко Дiана Павлiвна
Гончаров Денис Дмитрович
Горалік Тимофій Михайлович
Гришко Олександр Олегович
Добровенко Марія Юріївна
Дюк Анастасія Ростиславівна
Єгоньянц Амалія Павлівна
Єфіменко Єлизавета Олександрівна
Зибелєв Іван Віталійович  
Зубченко Глєб
Ільїна Катерина Віталіївна
Ільїна Мар"яна Віталіївна
Коваленко Поліна Мирославівна
Колесник Марія Сергіївна
Колєгова Анастасія
Комар Денис Олександрович
Кравчук Кирил Андрійович
Кулик Кіра Денисівна
Кучеров Лев Дмитрович
Лавриненко Дмітрій Олегович
Левицький Іван Вадимович
Левченко Тіна Володимирівна
Литвиненко Вероніка Олексіївна
Лунін Данило Олексійович
Лясоцька Марія Павлівна
Мiнченко Аврора Владиславiвна
Матіящук Віра Олександрівна
Машкова Софія Костянтинівна
Меженкова Валерія Михайлівна
Мензюк Кирило Андрійович
Мирончик Владислава Мирославівна
Муравйова Мія Ігорівна
Нестерова Катерина
Осипенко Валерія Дмитрівна
Пахолюк Матвій Романович
Пашин Тимофій Сергійович
Петрик Валерія Русланівна
Поливанюк Олександр
Поліщук Остап Олександрович 
Прищепа Анастасія Олегівна
П'ятикоп Миколай Андрійович
Решетник Данііл Віталійович
Рожкова Анжеліка
Романенко Олена Дмитрівна
Савін Єгор
Савчук Яна Дмитриевна
Самусєва Марта Павлівна 
Скрипник Денис Віталійович
Тараненко Софія Андріівна
Ташевська Амелiя Олексіївна
Тернікова Єва Олегівна 
Тимощук Єлизавета Дмитрівна
Тофан Костянтин Федорович
Федьков Глєб Богданович 
Філатов Владислав Денисович
Хайленко Данило Олександрович
Халус Денис Михайлович
Швидун Тимур Віталійович
Шерешовець Марія Олександрівна
Шимборецький Дмитро Сергійович 
Яровий Семен Дмитрович

Адміністрація гімназії
ОФIЦIЙНI САЙТИ
adamant Nline