ШКІЛЬНИЙ ТЕАТР "КРОК У МАЙБУТНЄ"
Театр

2009-2010 навчальний рік став знаменним для театру гімназії "Крок у майбутнє" - його було представлено на присвоєння звання "Зразковий художній колектив". Ця подія стала для юних акторів ще однією сходинкою на шляху до приборкання нових вершин театрального мистецтва.

Cкладність полягала в тому, що в Києві дуже мало шкільних театрів, які б удостоїлись такого високого звання. Це свідчить про те, що критерії оцінювання роботи колективу дуже високі. А учнівський склад колективу постійно змінюється: хтось закінчує навчання в гімназії, а нові учні (5,6 клас) приходять. Театр

Зрозуміло, що юні актори дуже хвилювалися перед виставою, якою повинні були довести, що колектив може гідно носити звання "Зразковий художній колектив". Додав хвилювання і склад оглядової комісії, перед якою актори гімназії мали показувати свою майстерність. Адже в журі були такі професіонали, як: народна артистка України Галина Гілярівна Яблонська; актор театру і кіно, режисер, артист Київського театру "Колесо" Анатолій Валерійович Суханов; завідувач літературною частиною Київського державного академічного театру ляльок Ілля Якович Поволоцький; член Національної спілки Театральних діячів України Єлизавета Захарівна Герчикова, та інші, не менш талановиті митці.

Не дивлячись на те, що виставу показували не на рідній сцені гімназії, а на незнайомій сцені Київського Будинку вчителя, юним акторам вдалося приборкати хвилювання, і вистава за твором Е.Шварца "Звичайне диво" була зіграна дуже добре. Члени комісії відзначили високий рівень виконавської майстерності учнів та вміння працювати в ансамблі. Театр

При прийнятті рішення про присвоєння звання "Зразковий художній колектив" члени комісії орієнтувалися не лише на одну переглянуту виставу. Бралася до уваги вся творчість гімназійного колективу. Журі відзначило. Що за час свого існування театр "Крок у майбутнє" створив доступний, різноманітний та сучасний репертуар. Колектив постійний учасник концертів, конкурсів, фестивалів районного, міського рівня , має значні досягнення. Театр визначається постійним творчим пошуком, яскравою індивідуальністю, емоційністю та виразністю виконання.

Все це дало підстави оглядовій комісії вважати, що гімназійний театр "Крок у майбутнє" гідний того, щоб присвоїти йому звання "Зразковий художній колектив".

Ця подія, яку з нетерпінням чекають юні актори, повинна відбутися у серпні.

Але учасники гімназійного театру не збираються зупинятися на досягнутому. В планах театру дуже багато цікавих проектів. Найближчим часом глядачів чекає музично-драматична вистава у виконанні оновленого складу театру. А також новорічна казка у виконанні молодшої групи театру, якою актори традиційно радують найменших учнів гімназії напередодні нового року.