Початок
Новини
Адміністрація
Викладачі
Прийом до гімназії
Методична робота
Науково-практична робота
Батькам
Електронні підручники
Наш відпочинок
Фото Вiдео Галерея
ПАШ Юнеско
Самоврядування
Медалісти гімназії
Журнал гімназії
Спортивний комплекс
Наші нагороди
Вакансії
Контакти



Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов
Юнеско Юнеско
ЗВІТ ПРО РОБОТУ ГІМНАЗІЇ ЗА 2016-2017 РІК

1.     Повна назва навчального закладу Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

1.     Назва сайту та електронна адреса закладу освіти

 

ЗНЗ

Назва сайту

Електронна адреса

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

http://school315.kiev.ua/

gymnasium315@ukr.net

 

2.     Науково-педагогічні проекти міського та всеукраїнського рівнів  у 2016/2017 навчальному році

 

ЗНЗ

Назва науково-педагогічного проекту

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

Обдаровані діти

 

3.     Профільне навчання та поглиблене вивчення в 2016/2017 навчальному році

 

ЗНЗ

Профільне навчання

Поглиблене вивчення

 

Клас

Предмети

Клас

Предмети

 

1-11

класи

1-11

5,6,8,10

7,9 ,11

 

Іноземні мови

 

Англійська мова

Французька мова

Німецька мова

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

10Б,В,11Б,В

філологічний (українська мова та література, англійська мова) філологічний (українська мова та література, англійська мова)

 

10А, 11А

універсальний профіль

 

 

4.     Наявність предметних кабінетів, придбаних за бюджетні кошти, вказати рік придбання

 

ЗНЗ

Назва кабінету

Рік придбання

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

Комп’ютерний кабінет (30 учнівських комп’ютерів)

2016

 

5.     Апробація підручників у 2016/2017 навчальному році

 

ЗНЗ

Ким проводилась

Клас

З якого предмету

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

Медвідь Ніна Іванівна

9

експертна оцінка підручника з алгебри

Бовсуновська М.А.

Редько Л.М.

Герасимова О.В.

1

створення методичного коментаря (аналізу) програм для учнів 1-го класу

 

6.     Співпраця з науковими установами, укладання угод

 

ЗНЗ

Назва установи

Гімназія №315

з поглибленим вивченням іноземних мов

1 . Інститут Київський Гуманітарний

2.Київський університет туризму, економіки і права

3.Київський міжнародний університет Академія

муніципального управління

4.Військовий інститут телекомунікацій та

інформатизацій

5. Національного   технічного   університету      України

"Київський політехнічний інститут"

6.Міжрегіональна Академія управління персоналом

7.Національна Академія управління

8.Національний університет харчових технологій

9.Академія СБУ

10. Національний   педагогічний   університет   ім.  М.Драгоманова

11.НПУ ім. Грінченка

12.Приватна академія  Незалежності м. Мюнхен, Німеччина

13. Київська православна богословська академія

 

7.     Нагородження учнів у 2016-2017 навчальному році:

« За високі досягнення у навчанні» золотою медаллю – 15 учнів;

« За досягнення у навчанні» срібною медаллю – 1 учень.

 

8.     Науково-практична робота НТУ «Джерело»

Традиційно вдалою була участь наших учнів у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін на районному та міському рівнях. За підсумками участі в районному турі в олімпіадах з базових дисциплін гімназія посіла  ІІІ місце в районі. В шкільному турі олімпіад брали участь 1235 учнів, з них 144 –  взяли участь в районному турі олімпіад, призерами  районного туру олімпіад стали  90 учнів, з яких:  9 перших місць, 35 – других; 47 - третіх місць. 

44 учня гімназії брали участь у міських олімпіадах.  Призерами стали  22 учня : І місце – 3 учня, ІІ місце – 6 учнів, ІІІ місце – 13 учнів. Учениця 11 класу Гороховська Злата посіла ІІ місце на Всеукраїнському етапі учнівської олімпіади з трудового навчання.

Учні гімназії традиційно брали участь у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. У шкільному турі знавців української мови брало участь 57 учнів. На районному  етапі конкурсу 3 учнів стали призерами..

Учні гімназії  брали участь у ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка; призерами стали 4 учнів.  

Конкурс-захист робіт МАН на базі закладу (І етап) проходив в грудні 2016 року. У І (районному) турі конкурсу брало участь 320 робіт. За підсумками І етапу 50 робіт  було рекомендовано до участі у ІІ (міському) етапі конкурсу; гімназія посіла ІІ місце в районі.  Призерами міського конкурсу стало 11 робіт, ще 10 учнів отримали Грамоти  та Подяки ГУОН за активну участь у роботі Київської Малої Академії наук учнівської молоді. Подякою ГУОН та Київської Малої Академії наук учнівської молоді за високі показники вихованців на ІІ (міському) етапі конкурсу нагороджено 2 вчителя. Абсолютне перше місце на ІУ етапі конкурсу – захисту робіт МАН посів учень 11 класу  Гайдамаха Данило  (мистецтвознавство).

9.     Заходи районного, міського та всеукраїнського рівнів у 2016/2017 навчальному році

 

ЗНЗ

Районний захід

(тема, відповідальний)

Міський захід

(тема, відповідальний)

Всеукраїнський захід

(тема, відповідальний)

Гімназія №315

з поглибленим вивченням іноземних мов

1.Відвідання делегацією учнів та вчителів гімназії №315

м.Дессау (Німеччина) в рамках партнерства з Ліборіус гімназією

(Бірюк О.О., Бондарчук О.Л.., Олеськів Л.І.)

2. Проведення пробного тестування до «Британської Ради»  сумісно з керівником благодійного фон-ду,керівником програми дистан-ційного вивчення анг.мови Д.Стобсом

(Любич В.В.)

3.Відеоконференції з учнями гімназії- учасниками програми дистанційного вивчення англійської мови та керівником програми Д.Стобсом щодо підготовки до екзаменів у «Британській Раді» (Любич В.В.)

4.Участь у змаганнях з туристичного орієнтування

(Пархоменко О.В.)

5.Участь у районних конференціях ЮНЕСКО

(Шатрова В.Л.)

6. Участь у моніторинговому дослідженні з природничо-математичних дисциплін: учителі математики, що викладають у 9-х класах; учні 7-8 класів. (Бондарчук О.Л.)

6.Засідання круглого столу для молодих учителів природничих наук Дарницького району «Нові методичні прийоми та методи у викладанні природничих дисциплін»   (Шандрук Н.В., Бобрулько Н.Г.)

7.Участь у районному семінарі вчителів-математиків «Новітні технології та програми на допомогу вчителю» (Лавренюк Н.В., Чорна І.О.).

8.Майстер-клас для вчителів інформатики Дарницького району “Розробка уроку — практичної роботи” 7 клас нова програма на тему: “Створення програм із розгалудженням і повторенням з використанням змінних мовою РНР”

(Замліла Н.С.)

9.Організація та проведення зустрічі за програмою ISEK з представниками громадськості США для учнів випускних класів(Халюкова Л.І.).

10.Проведення першого етапу конкурсу з англійської мови ‘Your English’, що організує освітня   група  Династія   під  керівництвом вчителя англійської мови

(Терещенко Т.В.)

11.Анкетування  cтаршокласників та співбесіди для участі в програмі «Україно-Шотландський досвід» під керівництвом А.Смуллєна (Захарова М.Ю.)

12.Участь  у районному етапі конкурсу «Учитель року – 2017» Музика, ІІ місце (Щербін К.А.)

13.Майстер – класи для вчителів обслуговуючої праці Дарницького району « Технологія виготовлення іграшки із текстильних матеріалів»

(Соколянська Г.П.),

«Технологія виготовлення брошки-пташки із вовни  та блискавок»

(Письменська С.Є.).   

14.Участь у районному конкурсі «Ідея соборності України» (Ярмолай Л.М.,     

Бичковська Г.Є.)

15. Участь в майстер-класі для голів МО Дарницькогор-ну «Новітні технології навчання в початковій школі» (СШ№314). (Редько Л.М.,

Герасимова О.В.)

16. Участь в семінарі для голів МО початкової школи Дарницького району «Розвиток ключових компетентностей на засадах особистісно зорієнтованого підходу до навчання»

(Редько Л.М.)

17. Участь в засіданні районного круглого столу по обміну досвідом. Виступ на тему «Сучасний урок » (Парасюк Т.М.)

18.Участь в організації та проведенні навчання інструкторів ЗНО Дарницького району (Бондарчук О.Л.)

19.Участь та проведення «Олімпійського уроку» при ДРДА (Содома І.П.)

20.Організація та проведення змагання «Шкільна баскетбольна ліга 3х3» (Пономаренко М.В.)

21.Організація та проведення змагань із шахів «Кришталева тура»  (Пономаренко М.В.)

22.Участь у профорієнтаційному заході «Ярмарка професій»

(Бурканова О.В.)

23. Участь у змаганнях «School Fest 2017», Мотузкове містечко, парк «Позняки» (Пономаренко М.В.)

24.Участь у районному туристичному зльоті (Пархоменко О.В.)

25.Участь у першості з техніки пішохідного туризму «Срібний карабін»

(Пархоменко О.В.)

26.Участь у Туристично-краєзнавчих змаганнях «Краєзнавчі перегони» з нагоди Всесвітнього Дня туризму (Бичковська Г.Є.)

27. Перемога в районному етапі Міського конкурсу «Київський вальс». (Бурканова О.В.)

28.Участь у районному спортивно-патріотичному конкурсі «Джура» (ІVмісце) (Прищепний О.Ю.)

1.Участь у II етапі конкурсу «Учитель року-2017» Інформатика (Свердел О.М.)

2.Активна участь вчителів у вебінарах та семінарах видавництв «Оксфорд», «МакМіллан» та «Лінгвіст»

 (Захарова М.Ю.)

3. Впровадженння проекту “Read On” (читаємо із задоволенням)для учнів 11-х класів (в проекті брало участь 32 учні)під егідою видавництва «Оксфорд» (Терещенко Н.В.)

4.Участь в  XIV міському конкурсі-фестивалі «Діалог-держав», ІІ місце (Бірюк О.О.,       Бурканова О.В.)

5. Участь у міській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Гендерна рівність світові тенденції, українські реалії» (Бура Т.В.)

6. Участь у міському семінарі «Виставка – як освітній інструмент. Уроки трагедій 20 ст. в сучасній Україні. Спроби осмислення». Інститут юдаїки» (Бура Т.В.)

7. Участь у міському семінарі з обміну досвідом. Виступ на тему «Патріотичне виховання в сучасних умовах»(Інститут екології) (Парасюк Т.М.)

8.Участь у форумі при університеті ім. Б.Грінченка «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей» (Бовсуновська М.А., Редько Л.М.)

9.Участь у моніторинговому дослідженні «Відображення в моделі випускника початкової школи досягнень із ключових компетенцій (онлайн – анкетування вчителів, які викладають у 4-х класах.

10. Участь у роботі семінару-практикуму «Особливості патріотичного виховання дітей у сучасних умовах» при Національному еколого-патріотичному центрі учнівської молоді (Парасюк Т.М.)

11. Участь в освітньому практикумі для педагогічної громади столиці «Навчись сам – навчи іншого», в рамках тижневого освітнього фестивалю управлінської майстерності «KyivEDFest» (Пархоменко О.В., Бичковська Г.Є.)

12. Участь у конференції «Суд над байдужістю: толерантність врятує світ». ( У рамках Міжнародного дня толерантності . Гімназія  «Діалог») (Шатрова В. Л.)

13. Участь у конференції «Всесвітній день культурного розмаїття в ім’я діалогу та розвитку. Німеччина». (Гімназія№323) (Шатрова В.Л.)

14.Участь в інтелектуальному турнірі «Цікаво про Європу», II місце. (Слов’янська гімназія). (Шатрова В.Л.) 

 15. Участь у проекті «Вінок Вільяму Шекспіру» до Міжнародного дня театру у рамках ПАШ ЮНЕСКО.   (Слов’янська гімназія). (Шатрова В.Л.)          

16. Гран-прі Міського конкурсу «Київський вальс». (Бурканова О.В.)

17.Абсолютна перемога у конкурсі «Дизайн проектів серед навчальних закладів столиці KYIV EDFEST» у номінації «Простір для всіх» із проектом «Актова зала-трансформер»

(Шепельський В.І.)

          

1.Проведення навчально-виховного заходу в рамках культурного обміну за підтримки Федерації Петанку України

« Знайомство з петанком» ( Маляренко О.В., Заломайкіна С.В.)

2.Співпраця з Ресурсним Центром Британської Ради та Американським Ресурсним Центром.

(Захарова М.Ю.)

3.Екскурсія учнів 10 кл.до Міністерства закордонних справ в рамках Днів Франкофонії в Україні, на запрошення посольства Франції в Україні

(Заломайкіна С.В.)

4. Використання програми «Абетка харчування» у роботі початкової школи. (Кл. керівники початкових класів)

5.Участь у конференції при НАПН України «Учені НАПН України – українським учителям» (Бовсуновска М.А.)

6. Участь у Всеукраїнському турнірі юних географів

 (Бірюк О.Г.)

7. Участь у першому заході українського етапу міжнародної освітньої програми з безпеки дорожнього руху для школярів «Stop, Look, Wave» («Зупинись, Подивись, Помахай») (Остроушко В.В.)

8. Участь у науково-практичній конференції «Модель ООН -2016» (НВК№167) (Шатрова В.Л.)

8.Участь у міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, присвяченій Дню Соборності України, «Видатні місця та культурна спадщина ЮНЕСКО в Україні»

(спеціалізована школа№165, Університет економіки та права «Крок»)

(Пархоменко О.В. Шатрова В.Л.)

9. Участь у міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Гендерна рівність: світові тенденції, українські реалії».

(СШ№82) (Бура Т.В.)

10.У рамках співпраці з Українською Радою Миру делегація учнів гімназії відвідає о. Евія, Греція

 (Квятковська Ю.А.)

11.Участь у ІХ Всеукраїнському фестивалі робототехніки «ROBOTICA 2017», у рамках якого відбувся VІ дитячий архітектурний конкурс моделей із кубиків ЛЕГО «Столиці світу». Команда гімназії посіла ІІ місце. (Герасимова О.В.)

12.Участь учнів гімназії в проекті благодійного фонду «Україно-Шотландський досвід» під керівництвом А.Смуллєна (Захарова М.Ю.)

 

  

10.  Спортивні досягнення різних рівнів у 2016/2017 навчальному році

 

ЗНЗ

ПІБ учня

Клас

Районний етап

 

Міський етап

Всеукраїнський етап

Міжнародний

етап

гімназія

№315

Бєляй Катерина

3

 

Kyiv open 2016

Ім. Відкритий чемпіонат

м. Києва з карате (ката)22.05.17

Відкритий фестиваль з карате 28.08.16 м. Житомир

Ім. ката ,

Ім.кумите.

Sen-Bіn CupKarate open 16.10.16

ІІм ката,

ІІм кумите.

Dnipro open 2016

06.11.16 ІІIм ката,

ІІм кумите.

VII Lviv Karate open  03.12.16 ІІм ката.

Chernivtsi open23.04.17

 Ім. ката ,

Ім.кумите,

ІIIм. кумите(32 кг.).

Tatami Karate Cup24 Ім Угорщiна  4.03

ІІм ката,

ІІм кумите

гімназія

№315

Пашкова Поліна

4-В

 

Кубок Скандинавськоїi гiмназii 19.02.17

IIІм. ката,

ІIIм. кумите

Chernivtsi open23.04.17

 ІIIм. ката

 

 

гімназія

№315

Валітов Даніїл

7-Г

 

 

Чемпіонат України з тхеквандо ВТФ 31.10.16

м. Вiнница

Iм. пара пумсе

Iм кадети пумсе

Вiдкритий Чемпіонат з тхеквандо Одесского обласного спорткомпл.

УТОГ 03.02.17

 IIм  пумсе

IIм юниори пара IIм юниори

Iм  команда.

 

гімназія

№315

Валітовa Iра

10-А

 

 

Чемпіонат України з тхеквандо ВТФ 31.10.16 Вiнница

Iм.пара пумсе

IIм кадети пумсе

IIм юниори команда. Чемпіонат України з тхеквандо ВТФ3.11.16 Харьков

IIIм пара пумсе IIм пумсе.

Вiдкритий Чемпіонат з тхеквандо Одесского обласного спорткомпл.

УТОГ 03.02.17

 IIм  пара,

Iм  юiноркi.

Iм команда

 

гімназія

№315

Кривенок Олексій

8-В

 

 

Чемпіонат України з тхеквандо ВТФ 31.10.16 Вiнница IIм юниори команда

Вiдкритий Чемпіонат з тхеквандо Одеського обласного спорткомпл.

УТОГ 03.02.17

IIIм  юiнори.

Iм команда

IIIм  юiнори пара

 

гімназія

№315

Чернуха Анастасія

9-В

 

 

Чемпіонат України з  плавання у ластах IIм 50 м

Iм   200м.

 IIм100м.

Всеукраїнськi змагання з

плавання у ластах  м. Київ

 IIм 50 м. в.с.

IIм100м

 

гімназія

№315

Гайдамаха Микита

9-В

 

 

Кубок ФПСПД України 19.02.17 з

плавання у ластах 

м. Київ IIIм Всеукраїнськi змагання з

плавання у ластах 

м. Київ   Iм,

IIIм юнацька гр.

IIIм 400м,

Iм 4х50 біласти, IIм 200м серед юніорів, Iм4х100м серед юніорів,

 IIм 50м серед юніорів, IIIм100м серед юніорів

 

гімназія

№315

Лазарев Матвій

8-Б

 

 

Кубок ФПСПД України 19.02.17

з плавання у ластах 

м.Київ IIIм 4х100

Всеукраїнськi змагання з

плавання у ластах 

м. Київ   січень

IIIм 50 м,

 IIм 4х100м.,

 Iм 50м пiрнання.

 

гімназія

№315

Тугуші Георгій

7-А

Iм Вiдкрита першiсть КДЮСШ «Ринг» з боксу «Новорiчний рiнг» 27.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Тугуші Тимур

7-А

Iм Вiдкрита першiсть КДЮСШ «Ринг» з боксу «Новорічний ринг» 27.12.16

Iм Вiдкрита першiсть з боксу »Meagagym open 2016 »

IIIм Чемпiонат

м. Києва з боксу 2.10.16

 

 

гімназія

№315

Лебанідзе Давід

9-Г

Iм у змаганнях районного етапу чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х3»

Iм у змаганнях Київського етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х3»

 

 

гімназія

№315

Кравченко Олександр

11-Б

Iм у змаганнях районного етапу чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х3»

Iм у змаганнях Київського етапу чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х3»

 

 

гімназія

№315

Стоянов Олег

10-В

Iм у змаганнях районного етапу чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х3»

Iм у змаганнях Київського етапу чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х3»

 

 

гімназія

№315

Сердюк Микита

11-Г

 

Iм у змаганнях Київського етапу чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х

 

 

гімназія

№315

Закренич

ний Антон

11-А

Iм у змаганнях районного етапу чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед юнакiв загальноосвiтнiх закладiв «Шкiльна баскетбольна лiга України 3х3»

 

 

 

гімназія

№315

Баюк Іван

7-А

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

гімназія

№315

Владіміров Арсеній

7-А

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Шевченко

Дмитро

7-Б

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

III м Першість

м. Києва з футболу 2004р.н. Вища лiга

сезон 2016

 

 

гімназія

№315

Тесленко Микита

7-В

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Стрільчук  Тимофій

6-А

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

I м  у (районному) етапi змагань

 «Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Сердюк Володимир

6-Б

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

I м  у (районному) етапi змагань

 «Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Юшко Даніїл

6-Б

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд   04р.н.

I м  у (районному) етапi змагань

 «Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Куць Костянтин           

6-В

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Саурін Андрій

6-В

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Паньків Олексій

6-В

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч»  серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Калініченко Артем

6-Г

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Конопацький Володимир

6-Г

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд   04р.н. I м  у (районному) етапi змагань

 «Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

IIм у IV загальномiському етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Котвиць

кий Владислав

6-Г

I м  у III (районному) етапi змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкiряний м’яч» серед команд 2004р.н.

 

 

 

гімназія

№315

Раєва Катерина

7-Г

 

 

IIм Чемпiонат України з черлiдерства

9.04.17

м. Бровари

 

гімназія

№315

Савчук Олександра

3-Б

 

Iм Відкрита першiсть ДЮСШ зi спортивного танцю «Каштани Києва »

ST   Київ29.05.16

 IIм Відкрита першiсть ДЮСШ зi спортивного танцю «Каштани Києва »

 LA  Київ29.05.1

 Iм Відкрита першiсть «Fanily Cyp» зi спортивного танцю  ST Київ20.04.17

Iм Всеукраїнськi змагання   

«Кубок Абсолюта» зі спортивного танцю ST Київ 10.10.16

IIм Всеукраїнськi змагання

«Кубок Абсолюта» зі спортивного танцю LA Київ 10.10.16

Vм Всеукра їнськi змагання з спортивного танцю «Black Sea Open cup-2016» LA Одеса 18.07.16

V Всеукраїнськi змагання з спортивного танцю «Black Sea Open cup-2016» ST Одеса 18.07.16

 

гімназія

№315

Качан Вероніка 

5-A

I м  у (районному) етапi змагань

 «Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Соколов

ська Антоніна

5-В

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Чорний Кіріл

5-В

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Кравчин

ська Вероніка

6-В

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Куцаєва Єлизавета

6-В

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Козлова Ірина

 

6-Г

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Крачун Дар’я

6-Г

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Костюк Нікіта

6-А

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

гімназія

№315

Щербатюк Іван

6-Б

I м  у (районному) етапi змагань

«Олiмпiйське лелеченя»

8.12.16

 

 

 

 

 11.  Технічні засоби навчання на кінець 2016/2017навчального року

ЗНЗ

Комп’ютерні класи

(загальна кількість)

Комп’ютери

 

Мультимедійні комплекси

(загальна кількість)

Вказати програмне забезпечення для захисту контенту на навчальних комп’ютерах

Наявність серверного обладнання

Технічні засоби, що придбані в 2016/2017 н.р. за кошти бюджету

Загальна кількість в ЗНЗ

З них в класах

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

3

149

39

25

Інтернет-Цензор

Так

(1)

30 комплектів учнівських комп’ютерів, 2 проектори, 2 принтери

 

12.  Участь у конкурсах різних рівнів у 2016/2017 навчальному році

     

 

ЗНЗ

ПІБ учня

Клас

Районний етап

(назва конкурсу

та місце)

/вказувати тільки І місця/

Міський етап

 

(назва конкурсу

 та місце)

Всеукраїнський

етап

 

(назва конкурсу

 та місце)

Міжнародний

етап

 

(назва конкурсу

 та місце)

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

122 учня

2-11

 

 

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру»

 

Учні

Осінній -126 учнів

Весняний -52 учня

2-11

 

 

Всеукраїнський природничий конкурс «Колосок»

 

93 учня

2-11

 

 

Всеукраїнський конкурс із українознавства «Патріот-2017»

 

169 учнів

2-11

 

 

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

 

138 учнів

Абсолютні переможці: Клєміхіна Ірина, Ботвиник Михайло, Ботвиник Анна, Гайдамаха Микита, Коломієць Олександр

Дипломи

Іст – Чабан Сергій;

ІІст.-Чернуха Анастасія;

ІІІст. – Тихонова Марія, Свердел Кузьма

1-11

 

 

 

9

 

 

 

 

 

7

9

 

7

 

 

 

Міжнародна природнича гра «Геліантус»

79 учнів

 

1-11

 

 

Всеукраїнська гра із зарубіжної літератури « Sun flower»

 

Дипломи

ІІст. Арсеєнко Анна, Межул Софія

ІІІст. – Коломієць Олександр, Халюков Дмитро,

Іщенко Богдан, Гайдамаха Микита

 

5

7

9

 

 

Всеукраїнська гра із зарубіжної літератури « Sun flower»

 

79 учнів

5-9

 

Дипломи регіонального рівня

Іст.- 14уч.

ІІст.-10уч.

ІІІст.-7уч.

Всеукраїнська гра із зарубіжної літератури « Sun flower»

 

Учні

Англ. мова – 46 уч.

Нім. мова – 9 уч.

Сакун Олена, Степовенко Світлана (ІІм.)

Іщенко Богдан,

Чернуха Анастасія (ІІІм.)

Історія – 9 уч.

Укр.мов.-2 уч.

Хімія – 3 уч.

1-11

 

 

9

 

 

Всеукраїнські предметні олімпіади «Осіння сесія 2016 «Олімпус»

 

 

 18 учнів

7-9

 

 

 

Всеукраїнський конкурс із німецької мови «Орлятко»

101 учень

Дипломи

Іст – Прожога Р.,

Ткачук О.,

Сіпетова Є.,;

ІІст.-Уразаєва Е.,

Сафронович Аю,

Шевчук Ю., Бурдун І.,

Шестаков М.;

ІІІст. – Рубан Є., Ушакова О., Айдемська А.

 

2- 8

 

Конкурс з англійської мови «Гринвіч-2016»

 

 

38 учнів пройшли до ІІ туру Всеукраїнського конкурсу із англійської мови «Моя майбутня професія»

8-10

Конкурс з англійської мови ‘Your English’, що організує освітня   група  Династія

 

 

 

Кущ Дар’я

11

Районний конкурс читців поезій Т.Шевченка

(І місце)

 

 

 

Якименко Єлизавета

6

Районний етап конкурсу знавців української мови  ім. Т.Шевченка: (І місце)

 

 

 

Команда учнів

7

Районний огляд команд «ЮІР-2017» -  місце

 

 

 

Команда учнів

11

Районний етап конкурсу «Київський вальс» -

  місце

 

 

 

Команда учнів

2, 6,

10

 

 

 

Конкурс архітектурних проектів «Столиці світу. Сінгапур» у рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю робототехніки «ROBOTICA 2017»

 

Театральний колектив «Крок у майбутнє»

5-11

Конкурс театральних колективів «Срібне джерело», І місце

Конкурс театральних колективів «Срібне джерело», І місце

 

 

 

Бойкова Ніна

Кущ Дар’я

8

11

Гран-прі конкурсу «Талантами Дарниця славиться»

 

 

 

 

Бойкова Ніна

8

 

 

 

Міжнародний творчий конкурс «Меридіан»,

ІІ місце

 

13.  Художні колективи та ансамблі

 

ЗНЗ

Художні колективи

та їх назви

Ансамблі

та їх назви

Звання

/рік присвоєння/

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов

«Крок у майбутнє» - театральний колектив.

 

Зразковий театральний колектив, 01.07.2010 (наказ № 654)

«Лідер А» - колектив бально-спортивного танцю

 

 

Гурток народного танцю

 

 

«Savrocks» - колектив сучасно-спортивного танцю

 

 

 

Вокально-інструментальний ансамбль гімназії

№ 315 «Відверті»

 

 

14.  Наявність власного репозитарію з електронними уроками –

Початкова школа

Математика – 15

Українська мова – 20

Природознавство – 7

 

Середня та старша школа

Математика – 9

Українська мова – 11

Історія – 10

Англійська мова – 14

Французька мова – 3

Німецька мова – 2

Географія – 4

Біологія – 6

Зарубіжна література – 5

Інформатика – 7

 

 

ОФIЦIЙНI САЙТИ
adamant Nline

bigmir)net TOP 100